W Domu Kultury w Krowicy Samej w niedzielę było bardzo wesoło. Wszystko za sprawą przedstawienia „Jak to w rodzinie”, z którym wystąpił Zespół Śpiewaczy „Niespodzianka”.

„Niespodzianka”, tradycyjnie, ale także z humorem pokazała w swoim przedstawieniu codzienne rodzinne problemy, skłaniając przy tym do chwili zastanowienia nad naszymi przywarami. Ich występ spotkał się z gromkimi brawami. Takie usłyszeli także młodzi artyści z Zespołu Dziecięcego „Gwiazdki”, którzy dołączyli do wspólnego kolędowania.

Wójt Gminy Lubaczów- Wiesław Kapel dziękując „Niespodziance” za piękne przedstawienie, bardzo docenił zaangażowanie wszystkich członków zespołu oraz nowych twarzy, jakie pojawiły się na scenie. Życzył im również, by nigdy nie zabrakło nowych pomysłów, które uda się przekuć w kolejne tak wspaniałe przedsięwzięcia. Podziękował on również małym „Gwiazdkom” za piękne kolędowanie w całej gminie Lubaczów – podsumowuje gmina Lubaczów.

W dowodzie uznania kierowniczki zespołów – Pani Urszula Pukas i Jadwiga Chomyszyn otrzymały kwiaty oraz słodkie upominki od wójta oraz dyrektorek Gminnego Ośrodka Kultury oraz Gminnej Biblioteki Publicznej.

Galeria zdjęć, fot. Gmina Lubaczów.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here