W niedzielę (29.01) w Miejskim Domu Kultury odbył się koncert w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Obejrzyjcie fotorelację z tego wydarzenia.

Przy okazji przypominamy, że podczas tegorocznego finału w powiecie lubaczowskim pobiliśmy kolejny rekord – kwota deklarowana na ten moment, to ponad 189 tysiące złotych.

Galeria zdjęć, fot. Artur Brzyski.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

10 komentarze

 1. Tak naprawdę ile kosztuje wielomiesięczne przygotowanie całej tej imprezy WOŚP ??? i która ze spółek pana Owsika to organizuje Pomijam organizacje festiwalowego spędu i tych wszystkich zakupów przez kolejne spółki które po kolei narzucają marże na sprzęt medyczny co w konsekwencji doprowadza do tego że cała kasa rozchodzi się bardzo szybko A serduszka naklejane są przez młodzieżówki Owsika które wpadają na oddziały i kleją serduszka na co popadnie żeby tylko było widać że są.

  • Tak naprawdę to jeżeli interesuje cię koszt organizacji przedsięwzięcia, to jaki jest problem do sięgnięcia do sprawozdania finansowego Fundacji, które jest dostępne publicznie? Dlaczego z takim samym zaciekawieniem nie zainteresujesz się sprawą wyborów kopertowych czy zakupu respiratorów od handlarza bronią? „Źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz” – znany jest ci ten cytat?

   Druga sprawa, jeżeli jest coś, co budzi twój niepokój, dlaczego zgodnie z obowiązującym prawem, nie wywiążesz się ze swojego obowiązku i nie poinformujesz prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa? To jest twój obywatelski obowiązek. Jak możesz spać spokojnie, skoro uważasz się za „patryjotę” (cytując ciebie) i nic z tym nie robisz?

   Przychodzisz, siejesz ferment i dzielisz ludzi. Tak jak uwielbiana przez ciebie partia. Jesteś zwykłym hejterem, pewnie kupiony za pracę w jakiejś śmiesznej instytucji podległej pod starostwo czy innym samorządem.

   Co do ilości serduszek, nie musisz się martwić. Grafik TVP w pocie czoła wymaże wszystkie, tak jak robił to przez ostatnie lata 😉

  • Ty dzielisz albo chore albo zdrowe. Sprawa nie jest zero-jedynkowa. Jest zespół Downa z którym jako tako można żyć przy w miarę lekkim stopniu, ale jest też zespół Edwardsa gdzie dzieci żyją maksymalnie rok spędzony w bólu. Myślisz, że aborcja z powodu wad rozwojowych to niczym aborcja na życzenie. Miałbyś dziecko niepełnosprawne to byś zobaczył ile to pracy, bólu i wylanych łez, że rodzic swojemu dziecku nie może pomóc bo natury nie przeskoczysz. Nikomu tego nie życzę nawet Tobie bo to jest rodzinny dramat taka choroba dziecka. Dla wielu z tych co musieli usunąć ciążę z powodu wad, które by sprawiły, ze dziecko urodziłoby się martwe lub umarło zaraz po urodzeniu w bólu opisuje to jako wielki ból. Masz dzieci z tego co kiedyś pisałeś. Ciekaw jestem co byś wybrał jakbyś wiedział, że takie dziecko wiesz, że nie pożyje długo a jak będzie to jeden wielki ból. Ciekawe czy wybrałbyś zmniejszenie jak najbardziej bólu swojego i dziecka i jedyny ból to ten po stracie dziecka czy byś skazała małe dziecko na śmierć w boleściach. Polecam zobaczyć ten film od osoby, który musiała przeżyć ten dramatyczny wybór https://dziendobry.tvn.pl/gorace-tematy/aborcja-olga-furman-szczotkowska-i-dariusz-szczotkowski-przezyli-dramat-da317608-5320899

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here