Fot. Sztab WOŚP Lubaczów, arch.

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie po raz kolejny zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Pieniądze zbierane przez wolontariuszy będą przeliczane w siedzibie lubaczowskiego oddziału.

Przyłączamy się do zbiórki 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W niedzielę 29 stycznia w naszym lubaczowskim Oddziale przy ulicy Rynek 28 będziemy liczyć pieniądze zbierane przez WOŚP! Mamy nadzieję, że nasi bankowi Wolontariusze będą mieć pełne ręce roboty!! – pisze w mediach społecznościowych lubaczowski BS.

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie będzie także do końca miesiąca zbierać środki do eSkarbonki Grupy BPS, czyli wirtualnej puszki, do której można wpłacać pieniądze przez Internet w prosty i bezpieczny sposób.

Przypominamy, że w tym roku WOŚP zagra, by kupić sprzęt do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy. Akcji przyświecać będzie hasło „Finał dla wszystkich – małych i dużych”, bo jak podkreślają organizatorzy po raz pierwszy w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nie określonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy będą potrzebować wsparcia.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here