W Polsce najważniejsze święta należące do kalendarza liturgicznego, czyli na przykład Boże Narodzenie, czy też Wielkanoc są traktowane z niezwykle dużą uwagą i często należą one do jednych z najważniejszych dni w roku, które są spędzane wraz z rodziną w przyjaznej atmosferze. Nie oznacza to jednak, że trzeba ograniczać się do spędzania takich świąt w domu. W końcu przygotowanie swojego domu na święta potrafi być niezwykle męczące i przytłaczające. Dlaczego warto więc spędzić święta wielkanocne na Mazurach?

Gdzie można spędzić święta wielkanocne na Mazurach?

Mazury to zdecydowanie jedno z najpiękniejszych miejsc w całej Polsce. Należą one do największych pojezierzy na całym świecie, jeśli chodzi o liczbę jezior skoncentrowanych na jednym terenie, dzięki czemu zapewniają one niezliczone możliwości, co do aktywnego wypoczynku na łonie natury. W ten sposób można nieco odciąć się od codziennego pędu i zwolnić tempo w tak ważnym momencie roku, jak święta wielkanocne.

Co do miejsc, w których można spędzić święta wielkanocne na Mazurach, to mamy przed sobą całkiem sporo możliwości. Wiele domków jest na przykład wynajmowanych przez osoby prywatne. Trzeba jednak pamiętać o tym, że tam nie ma co liczyć na świetną obsługę w trakcie świąt. Z tego powodu miejsca, w którym spędzimy święta wielkanocne na mazurach, warto szukać zupełnie gdzie indziej.

Najbogatszą ofertę dla rodzin, które chcą spędzić święta wielkanocne na Mazurach, może zaoferować dobry hotel, w którym można liczyć na obsługę w zakresie wyżywienia, ale też zapewnienie atrakcji, dzięki czemu ten czas będzie spędzony niezwykle przyjemnie i pozwoli całej rodzinie na odpoczynek od codziennej rutyny i chwilową zmianę otoczenia, która w dzisiejszych czasach ma nie tylko pozytywny wpływ na rodziców, ale też na dzieci, które w przyszłości mogą dobrze wspominać takie chwile.


Bogatą ofertę dla rodzin chcących spędzić Wielkanoc na Mazurach posiada na przykład 4-gwiazdkowy Hotel Pory Roku, który jest położony w miejscowości Pokrzydowo nad jeziorem Czyste Błota, który w otoczeniu posiada znacznie więcej jezior składających się na malownicze pojezierze.

Hotel Pory Roku oferuje nie tylko dobre wyżywienie w trakcie trwania pobytu, ale też wiele atrakcji dla dzieci, a także dla dorosłych, dzięki czemu cała rodzina może w trakcie trwania świąt wielkanocnych nie martwić się o przygotowywanie posiłków, tylko wspólnie odpocząć i zacieśnić więzy rodzinne, które zdecydowanie zaprocentują w przyszłości.

Co oferuje Hotel Pory Roku dla osób chcących spędzić święta wielkanocne na Mazurach?

Podstawą oferty Hotelu Pory Roku są oczywiście trzy noclegi w trakcie trwania świąt wielkanocnych. W 2023 roku pobyt trwa od 7 do 10 kwietnia, czyli od Wielkiego Piątku do drugiego dnia świąt Wielkiejnocy. Nocleg może być w pokoju superior, a nawet i w studiu, czy też bogato wyposażonym apartamencie zawierającym wszystko, czego może potrzebować rodzina w trakcie swojego pobytu.

Oprócz tego w ofercie zawarte jest oczywiście wyżywienie. Mowa tu o trzech tematycznych obiadokolacjach w formie bufetu wraz z napojami, a także trzech śniadaniach bufetowych, z których jedno, to w samą Wielkanoc będzie miało bardziej uroczystą formę i w jego trakcie można będzie cieszyć się tradycyjnymi dla naszego kraju wielkanocnymi potrawami, które są uwielbiane przez naprawdę wiele osób. Do tego każda rodzina, która zdecyduje się na skorzystanie z wielkanocnej oferty, może liczyć na słodką niespodziankę, już w momencie powitania w Hotelu Pory Roku.

Hotel Pory Roku ponadto oferuje mnóstwo atrakcji. Wszystkie są wliczone w cenę i oczywiście dostępny jest między innymi dostęp do bezprzewodowego internetu. Oprócz tego cała rodzina może liczyć na darmowe wypożyczenie rowerów rekreacyjnych na czas trwania całego pobytu. Do tego w hotelu dostępna jest wypożyczalnia drobnego sprzętu sportowego, a także wędek i kijków do nordic walkingu. Osoby, które chcą rozpocząć przygodę z wędkarstwem, mogą również liczyć na specjalny kurs wędkowania, dzięki któremu zdobędą podstawowe umiejętności w tym zakresie.

Rodziny swój czas wolny mogą także spędzać w pokoju gier i zabaw, gdzie znajduje się stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, gry planszowe, a nawet konsola Xbox z dodatkowym akcesorium Kinect. Każdy pokój ma też nielimitowany dostęp do sauny.

Hotel Cztery Pory Roku nie zapomniał także o dzieciach. Każdego dnia mogą one liczyć na wieczorynkę, bawić się w pokoju gier i zabaw, a także wybrać się na dwór, gdzie znajduje się zewnętrzny plac zabaw, a także boisko do piłki nożnej oraz siatkówki. Przygotowane są dla nich również zabawy z animatorem, takie jak malowanie jajek, czy też szukanie prezentów, które schował zając.

Dlaczego warto zdecydować się na rodzinne święta na Mazurach?

Świat w tym momencie żyje na niesamowicie wysokim tempie i widać to na przykład przed różnego rodzaju świętami. Wielkanoc zazwyczaj kojarzy się z szaleństwem zakupowym, a także stresującym przygotowywaniem potraw, a także sprzątaniem domu. W ten sposób święta te, zamiast stanowić odpoczynek i okazję do zacieśnienia więzów rodzinnych i odetchnięcia od pracy stanowią sytuację niezwykle stresującą, która w żadnym stopniu nie pozwala odpocząć.

Wybierając się na święta na Mazurach, można z kolei odpocząć od miejskiego zgiełku i świątecznego szaleństwa. Nie trzeba się martwić o dokładne sprzątanie swojego domu, czy też wykonanie zakupów, a także przygotowanie potraw wielkanocnych. Zamiast tego można po prostu cieszyć się świętami spędzanymi z całą rodziną i odpocząć na łonie natury z dala od całego szaleństwa.

Mazury to świetne miejsce na spędzenie świąt wielkanocnych. Hotel Pory Roku znajduje się w pobliżu wielu malowniczych jezior, które można zwiedzać, podróżując do nich rowerami, czy też wybierając się na długie spacery, w trakcie których oddycha się świeżym powietrzem. Początek kwietnia to idealny moment na taki wyjazd, gdyż wtedy zaczyna nam się na dobre wiosna, a co za tym idzie, przyroda zaczyna budzić się do życia i widoki są niezwykle piękne i potrafią zapierać dech w piersiach.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here