Karczmarze wystąpią w Lubaczowie z koncertem kolęd

0

Zespół „Karczmarze” z niezwykle barwnymi aranżacjami kolęd i pastorałek wystąpi w Lubaczowie. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę (29.01) w kościele pw. św. Karola Boromeusza o godz. 18:00.

Zespół „Karczmarze” jest dobrze znany publiczności nie tylko na Podkarpaciu. Grupa, która powstała w 2006 roku gra i śpiewa szeroko pojętą muzykę pogranicza, w tym melodie polskie, ukraińskie, słowackie, węgierskie, bałkańskie oraz żydowskie. Na swoim koncie mają setki udanych koncertów zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Wielokrotnie byli także nagradzani na rozmaitych przeglądach i festiwalach. Zespół tworzy sześciu muzyków: skrzypaczka Monika Konieczny, kontrabasista Łukasz Cycak , akordeonista Tomasz Pisaniak, skrzypek Tomasz Pyzik, cymbalista i gitarzysta Stanisław Tadla oraz cymbalista Szymon Tadla.

Szczególnie pięknie w ich własnych aranżacjach, często bardzo żwawych i skocznych, wybrzmiewają kolędy i pastorałki. Przekonać się będziecie mogli o tym w najbliższą niedzielę w kościele pw. św. Karola Boromeusza, bo o godz. 18:00 wystąpią oni z koncertem dla mieszkańców naszego miasta i wszystkich chętnych.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here