Za nami XVIII Lubaczowski Koncert Noworoczny [ZDJĘCIA]

5

Kolędy akustycznie” w wykonaniu Krzysztofa Kiljańskiego i Witolda Cisło zwieńczyły tegoroczny Koncert Noworoczny. W sobotni (21.01) sala widowiskowa MDK w Lubaczowie wypełniła się po brzegi.

W lubaczowskim MDK wysłuchać mogliśmy głównie tradycyjne polskie kolędy. Na scenie wystąpili podopieczni MDK z Teatru Małych Form, Studia Piosenki oraz Chóru Canzonetta.

Galeria zdjęć, fot. Aleksandra Hojdak, MDK w Lubaczowie.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

5 komentarze

   • Mam nieodparte wrażenie, że nie uczestniczysz w wydarzeniach kulturalnych (co akurat nie powinno dziwić – mając na uwadze poziom twoich komentarzy; nie jesteś zainteresowany tego typu rozrywkami), więc możesz mieć nieco zakrzywioną optykę na ten temat.

    Ja z kolei, ze względu na duża ilość wolnego czasu na emeryturze, jestem na zdecydowanej większości tego typu wydarzeń. Niekiedy też na nich występują moja wnuczki, co cieszy mnie jeszcze bardziej.

    Nietrudno nie zgodzić się z Waldkiem. Bardzo dużą ilość wydarzeń kulturalnych, psują politycy swoimi wystąpieniami. Często znudzone dzieci, długimi przemowami polityków, tracą radość z uczestnictwa.

    Zachęcam wszystkich polityków i ludzi władzy do organizowania własnych wieców, spotkań itp. Wtedy przyjdą ci naprawdę zainteresowani. Lub ewentualnie przywiozą ich autokarami. Tych mniej świadomych 😉

    • Niemiec 2010. Zgadzam się z Tobą jak i z Waldkiem. Może jakiś Poseł ewentualnie od siebie rzucić jakichś parę słów, ale dosłownie parę życząc udanego koncertu bez jakiegoś przedstawienia z kwiatkami i tyle. Albo najlepiej wymieniony wśród gości wydarzenia i tyle. I wilk syty bo polityk się pokaże, że jest i owca cała co publiczność nie będzie musiała słuchać przydługiego występu Pana lub Pani Poseł, który jest w większości przypadków kurtuazją. A co do Twojego komentarza maniek to na pewno jakby ten komentarz skierowany był do jakiegoś Posła z opozycji to Ty byś jeszcze przytakiwał takim komentarzom o niepotrzebnym przedłużaniu poprzez występ polityków.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here