Młodzi piłkarze MKS-u Pogoni-Sokoła Lubaczów zagrają w lutym na turnieju finałowym Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-17. Podopieczni trenerów Michała Kuziemskiego i Roberta Machczyńskiego awans wywalczyli dziś (22.01) w Łańcucie.

Trwa świetna passa młodych piłkarzy z Lubaczowa. Po dwóch, wcześniejszych etapowych zwycięstwach, dziś przed podopiecznymi trenerów Kuziemskiego i Machczyńskiego rozpoczęła się decydująca batalia o awans do turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-17. Zawody rozegrano dziś (22.01) w Hali Sportowej MOSiR w Łańcucie

Piłkarze Pogoni-Sokoła rozpoczęli zmagania od starcia ze Stalą Mielec. Mecz na początku nie układał się po myśli naszych zawodników i pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym wynikiem. W drugiej było już znacznie lepiej – do bramki przeciwnika dwukrotnie celnie trafił Sławomir Żuk, a jedno trafienie na 3:1 dołożył Sebastian Kot. Ten wynik, w zestawieniu z pozostałymi, dał piłkarzom z Lubaczowa awans na turniej finałowy MMP.

W meczu o końcowy triumf w dzisiejszym turnieju pomiędzy zespołami z Lubaczowa i Łańcuta wynik został ustalony 20 sekund przed końcem spotkania, kiedy to gospodarze strzelili bramkę na 3:2. Dla nas tym razem strzelali: Sebastian Kot i Hubert Wach.

Skład zespołu Pogoni-Sokoła: bramkarze – Łukasz Głuszyk i Jakub Krzych, kapitan – Sebastian Meder oraz Seweryn Hulak, Antoni Hulak, Hubert Pietryszyn, Norbert Sopel, Mikołaj Młodowiec, Hubert Wach, Kacper Kuczek, Sławomir Żuk, Sebastian Kot, Adrian Otulak, Jakub Kwaśniak.

Turniej finałowy, w którym rywalizować będzie 14 najlepszych zespołów z Polski, rozegrany zostanie w dniach 10-12 lutego w Tychach.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here