Fot. Personel CM Kormed w Lubaczowie po raz kolejny gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Centrum Medyczne Kormed w Lubaczowie po raz kolejny aktywnie włącza się w zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach akcji w placówce przeprowadzone będą profilaktyczne programy i badania.

Centrum Medyczne Kormed mieszczące się przy ul. Kościuszki 141 w Lubaczowie po raz kolejny organizuje akcję „Zadbaj o siebie pomagając innym”. Zasada jest bardzo prosta, wystarczy zgłosić się w dniu finału, czyli w niedzielę 29 stycznia do placówki i skorzystać z jej usług. W ofercie m.in. szeroki pakiet badań podstawowych i laboratoryjnych, czy też instruktaż fizjoterapeutów w zakresie oklejania taśmami – kinezjotapingu, pomocnego szczególnie przy bólach czy obrzękach narządów ruchu.

Opłata za wszystkie badania będzie zasilała skarbonkę WOŚP udostępnioną w naszej rejestracji – informuje Centrum Medyczne Kormed i przypomina, że lepiej zapobiegać niż leczyć.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

19 komentarze

 1. Kwesta to chwalebna sprawa która kształtuje dobre zachowania u młodego pokolenia.
  Niestety osoby które organizują WOŚP okazały się hipokrytami bo pieniążki zamiast do biednych to trafiały do prywatnych kieszeń.
  Teraz pytanie czy ja rzucę to puszki pieniądze?
  Może to naiwność ale tak, człowiek zawsze ma nadzieję, że komuś pomoże.

    • Oj Maniek. Sam nie widzisz, że używasz tego właśnie hejterskiego języka. Nie jestem chory z nienawiści do PiS. Jak krytykuję i hejtuję. Dopiero po moim komentarzu ruszyły tam komentarze a wcześniej nie było przez dobrych kilka dni nowych komentarzy a potem nagle 7 pod artykułem. Cud co nie. Bo zostały odblokowane. Wiem co piszę bo sam starałem siępisaći nie dało rady. Że musiałem aż o tym napisać to już pokazuje jak prawda PiS i ich wiernych żołnierzy boli.

     • Szkoda z tobą gadać. Ty jesteś niereformowalny. Klapki na oczach i wszędzie widzisz wredny PiS. Ciekawe czy twoja buraczano-kartoflana partyjka chociaż doceni twoje wysiłki żeby zaistnieć. Wątpię, Ale próbuj… :))

 2. Maniek. Nowy wątek bo nie ma tam miejsca. Tak jak widzę, że PiS robi coś źle to nie udaję, że mam klapki na oczach i krytykuję jak coś robi źle. Jestem polskim obywatelem i mam prawo krytykować swoją władzę bo to ona kreuje mój kraj i moją rzeczywistość do której każdy z Nas musi się dostosowywać. Nie muszę nikomu nic udowadniać. Wyrażam swoją opinię i moje zdanie a nie jakiejś partii. Piszę w kontrze do takich jak Ty co w obronie PiS to by nawet w ogień skoczyli. A, że Ciebie to ,,boli”. No ja już na to nie poradzę bo rozwiązanie tego problemu jest w Tobie 😉

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here