Pływalnia Miejska Aquasfera zachęca do spędzenia ferii zimowych aktywnie. W związku z tym udostępni w dniach 21-22 oraz 27-29 stycznia wodny tor przeszkód.

Ferie zimowe to czas odpoczynku dla dzieci. Towarzyszą temu rodzinne wyjazdy i wspólnie spędzone chwile. Jednak nie wszyscy są w stanie zorganizować swoim pociechom wycieczkę. Uczniowie spędzający wolne chwile od nauki często wtedy zalegają przed telewizorem lub komputerem. Pamiętajmy, że w Lubaczowie mamy kryty basen. Dzieci na pływalni nie tylko dobrze spożytkują energię. Zajęcia w wodzie pozytywnie wpłyną także na ich kondycję oraz rozwój psychofizyczny. Ponadto w czasie ferii zimowych na Pływalni Miejskiej Aquasfera dostępny będzie wodny tor przeszkód gwarantujący dobrą zabawę. Skorzystać z niego będzie można w dniach 21-22 oraz 27-29 stycznia.

– Dobra zabawa na wodnym torze przeszkód gwarantuje niezapomniane emocje, które zostaną z dzieckiem jak i dorosłym jeszcze na długo po zakończeniu ferii. Niezapomniane wrażenia i wspomnienia gwarantowane – zachęcają do skorzystania z oferty organizatorzy.

Tor przeszkód składa się z trzech elementów. Pierwszy to pompowana równoważnia. Przejście po niej wymaga dużej koncentracji. Drugi element pozwala na prześlizgnięcie się lub wspinaczkę, a trzeci jest wodną ścianką wspinaczkową połączoną ze zjeżdżalnią.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

3 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here