MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów nie przestaje zaskakiwać. Klub poinformował właśnie, że po 10 latach do bramki wraca wychowanek Tomasz Siryk.

Tomek to bramkarz z rocznika 98, występujący od najmłodszych lat w młodzieżowych drużynach naszego klubu. Mierzący 186 cm zawodnik dzięki wyśmienitym występom jesienią 2014 roku przeniósł się do Akademia Piłkarska MKS Polonia Warszawa, a następnie występował w pierwszym zespole stołecznej drużyny. Przed sezonem 2018/2019 Lubaczowianin zasilił szeregi III-ligowej Wólczanka Wólka Pełkińska, w której wystąpił 18 razy w pierwszym składzie i raz wchodząc na drugie 45 minut. W tym czasie 7 razy zachowywał czyste konto. W kolejnym sezonie Siryk zmienił barwy na JKS Jarosław, gdzie na boiskach IV Ligi bronił przez 2 sezony. Jesienią 2021 roku bramkarz zmienił klub na MKS Czarni Połaniec zaliczając 28 występów na boiskach III ligi, 9 razy zachowywał czyste konto – poinformował klub.

Tomasz Siryk, to kolejny zawodnik który wzmocni MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów przed rundą wiosenną jarosławskiej klasy okręgowej. Lubaczowianin został pozyskany na zasadzie transferu definitywnego.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here