Najlepszy sposób nauki angielskiego

0

W przeciwieństwie do wielu języków, których opanowanie może się przydać wyłącznie w pracy lub podczas wakacyjnej wycieczki, angielski jest na tyle popularny, że każdy powinien opanować go przynajmniej w podstawowym stopniu. Problem w tym, że wiele osób nie może wygospodarować czasu na to, aby regularnie jeździć na zajęcia prowadzone przez szkołę językową. Samodzielna nauka z podręczników może natomiast okazać się nieskuteczna lub szybko zabraknie motywacji.

  1. Czy nauka z native speakerem jest skuteczna?
  2. Gdzie znaleźć dobrego native speakera?
  3. Ile kosztują zajęcia, które prowadzi native speaker?

Na szczęście wcale nie trzeba wydawać kilku tysięcy złotych na kurs, tracić czasu na dojazdy lub kupować wielu podręczników, z których i tak najpewniej się później nie skorzysta. Obecnie można łatwo uczyć się podczas zajęć online prowadzonych przez native speakera. Jest to najlepszy wybór dla osób, które chcą uczyć się w pojedynkę, ze swoją drugą połówką lub nawet w większej grupie.

Czy nauka z native speakerem jest skuteczna?

Native speaker to rodzimy użytkownik języka, czyli osoba, która opanowała go do perfekcji. Nic więc dziwnego, że rozmowa w języku angielskim z native speakerem uważana jest za najlepszy wybór dla osób, które chcą nauczyć się obcego języka. Dodatkowo zajęcia prowadzone w formie online eliminują konieczność poświęcania czasu i pieniędzy na dojazdy. Wybierając lekcje z native speakerem online, można w dogodnym dla siebie momencie skorzystać z zajęć, dzięki czemu każdy może je łatwo uwzględnić w swoim planie dnia.

Gdzie znaleźć dobrego native speakera?

Jeżeli chodzi o skuteczność zajęć z języka angielskiego, ogromne znaczenie ma to, czy zatrudnieni native speakerzy rzeczywiście będą umieć przekazać wiedzę. Z tego powodu angielski online najlepiej wybrać w szkole językowej, w której wszyscy nauczyciele mają certyfikat TEFL. Można również zapoznać się z opiniami osób, które wcześniej zdecydowały się na taką naukę języka i mogą się wypowiedzieć na temat poziomu prowadzonych zajęć online. 

Ile kosztują zajęcia, które prowadzi native speaker?

Oferta e-native.pl jest o tyle wyjątkowa, że w dowolnym momencie można się zapisać na język angielski nauczany przez native speakerów. Jednocześnie klient nie musi podpisywać żadnej umowy lub deklarować, jak długo będzie chciał się uczyć. Jest to świetna opcja, aby przekonać się, czy taka nauka języka obcego będzie dla kogoś odpowiednia. Obecnie można skorzystać ze specjalnej oferty obejmującej darmową pierwszą lekcję.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here