Fot. Powiat Lubaczowski.

Lubaczowski szpital otrzymał kolejne dary. Wyposażenie zakupione dzięki wsparciu Funduszu Sprawiedliwości trafi głównie do oddziału pediatrycznego.

Dzięki wsparciu Sekretarza Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Marcina Warchoła Powiat Lubaczowski otrzymał dofinansowanie z Fundusz Sprawiedliwości. Dzięki tym środkom udało się zakupić wyposażenie dla Szpitala Powiatowego w Lubaczowie, szczególnie dla Oddziału Pediatrycznego, które zostało przekazane dyrektorowi SP ZOZ w Lubaczowie Piotrowi Cencorze. Dziękujemy za to kolejne wsparcie! – informuje w mediach społecznościowych Powiat Lubaczowski.

W przekazaniu darów uczestniczył Starosta Lubaczowski Zenon Swatek, Członek Zarządu Powiatu Józef Ozimek i Naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Mariusz Piróg.

elubaczow.com, Powiat Lubaczowski


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

22 komentarze

 1. Czterech dorosłych chłopów na wysokich stanowiskach, przyszło rozpakować kilka ręczników i kilka pieluch. Jak dzieci. I to zapewne w godzinach pracy. Czy naprawdę nie ma innych, ważniejszych obowiązków dla Dyrektora Szpitala, Starosty, Naczelnika i karetkarza? Komedia. Najbardziej dziwię się Piotrkowi.

 2. Co w tym złego ,że oglądają prezenty?Zasady dobrego wychowania mówią ,że otrzymany prezent wypada obejrzeć,tym bardziej jeśli jest to darowizna.Prosta zasada ,otrzymujesz,dziękujesz.Nie wiem po co puszczasz tutaj takiego bąka,Waldku.

 3. Inflacja to procenty od pustego pieniądza. Wyciągaliście łapy po 500+, 300+, kartki na wakacje – wybieraliście socjalistyczny styl życia (akceptując jednocześnie podnoszenie podatków waszym pracodawcom) to teraz z uśmiechem klepaki ostatnie za chleb dawać!!! Nie ma darmowych obiadów, jak mawiał Milton! Ale co wy możecie wiedzieć o ekonomii od 20 lat wybieracie w kółko komunistów z PO w niebieskiej koszulce i PIS z krzyżem w zębach.

 4. Czytam: ,,Lubaczowski szpital otrzymał kolejne dary” i nasuwa się pytanie gdzie jest NFZ, gdzie minister zdrowia? Gdzie jest premier polskiego rządu Mateusz Morawiecki? Wstyd, że szpital należący do państwa polskiego i zarządzanego przez Prawo i Sprawiedliwość jest niedofinansowany. Ba, jest ubogim żebrakiem.

 5. Tuż przed Świętami, bo 16 grudnia 2022 roku, w wyniku poprawki posłów partii rządzącej czyli Prawa i Sprawiedliwości, Sejm zapisał identyczną kwotę, czyli 2,7 mld zł na TVP i media publiczne na jeden tylko rok 2023 i taką samą kwotę 2,7 mld zł na Narodowy Program Chorób Układu Krążenia, który ma trwać do 2032 roku! Kochani Polacy leczcie się sami i najlepiej za swoje.

 6. Owszem. Ale zobacz sobie o czym był temat badania. A było nim pytanie, który rząd był najlepszy w XXI wieku czyli od 2001. I tutaj PO-PSL za najlepszy rząd wybrało 26,5 a PiS za najlepszy oceniło ledwie 17,8 procent badanych. Nie jest to mała różnica i znacznie mniejsza wartość niż poparcie w sondażach politycznych PiS. W sumie dość ciekawe wynik wyszedł.

  • Tylko że my pamiętamy jaki to był rząd i żadne zmanipulowane tzw. sondaże tego nie zmienią. Szkoda tu pisać po raz kolejny o „sukcesach” tego pseudo-rządu i o tym jakie państwo, ku własnej uciesze stworzyli, gdzie tylko „ch…, d… i kamieni kupa. Więcej nie napiszę, bo mi obrzydzenie nie pozwala.

   • Widzisz. Od razu zakładasz, że zmanipulowany bo wynik Ci się nie podoba. Sukcesy tego rządu są takie, że nie ma co się dziwić, że jest taki niski wynik. Ledwo połowa tych co dają PiS w sondażach nawet tego rządu nie uważa za najlepszy w XXI wieku.

     • Grubo przesadzasz. Chyba burmistrzowie Oleszyc i Cieszanowa nie wygrali dzięki tym, co głosują za wino. Albo pan Nepelski radny wojewódzki. A w ostatnich wyborach do Sejmu PSL w naszym powiecie był drugi po PiS pod względem liczby głosów.

     • Emilu. Jeżeli już kogoś próbują przekonać tanim winem to rządzący a potem tak jak teraz okazuje się, że tanie wino to nie jest już tanie wino względem tego jak zaczynali władzę 😉 I to co podał Osioł. Z PSL są burmistrzowie Cieszanowa i Oleszyc i są dużą solą w oku dla PiS-u bo im nie pasują. Dyrektor Nepelski również jest właśnie radnym wojewódzkim a to nie jest byle jakie stanowisko i zagłosowało za nim ponad 10 000 osób. To raczej nie jest mało.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here