Opowiedz o swojej podróży motocyklem

0

Podróżujesz po świecie motocyklem i chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami. To niebywała okazja dla ciebie, bo po raz dwunasty organizowane są Nasze Wyprawy Motocyklowe. Tym razem miłośnicy dwóch kółek i podróży spotkają się 24-26 lutego w Ośrodku Wypoczynkowym Leśna Chata w Kowalówce.

Fot. Tomasz Michalski, arch.

Przed nami kolejna edycja Zimowych Spotkań Podróżników Motocyklowych. Choć rozmowy o doświadczeniach i niezapomnianych chwilach z wypraw toczyć się będą pod koniec lutego to już dziś organizatorzy zachęcają do uczestnictwa. Zapraszają osoby, które chciałyby podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami z podróży na motocyklu oraz zaprezentować zdjęcia z wyprawy.

– Czekamy na Wasze propozycje relacji z podróży motocyklowych małych i dużych, tych bez celu i tematycznych – mówią.

W tym roku edycja Naszych Wypraw Motocyklowych nabierze dodatkowego smaku. Odbędzie się pod nazwą „święto golonki”, bo to kultowe danie towarzyszyć będzie uczestnikom podczas wydarzenia.

Zachęcamy do śledzenia strony na Facebooku poświęconej tegorocznej edycji Naszych Wypraw Motocyklowych, gdzie na bieżąco publikowane będą szczegóły dotyczące wydarzenia – https://facebook.com/events/s/xii-nasze-wyprawy-motocyklowe-/550804933628320/ .

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here