Fot. MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów

Wielka bomba transferowa – tak określa pozyskanie nowego zawodnika Miejski Klub Sportowy Pogoń-Sokół Lubaczów. W barwach seniorskiej drużyny zagra Kacper Rop.

„Ropek” to 30-letni napastnik, który swoje pierwsze kroki na boiskach piłkarskich stawiał w Rzeszowie. Zawodnik reprezentował barwy Orłów, a następnie przez blisko 4 sezony występował w Resovii. W latach 2015-2016 Kacper Rop zmienił drużynę na JKS Jarosław, reprezentując klub na boiskach III ligi. Wiosną 2016 roku zawodnik przeniósł się do KS Wiązownica i od tego czasu zagrał w klubowych barwach 179 razy, strzelając 104 bramki. Zawodnik zaliczył również 10 spotkań na poziomie III ligi broniąc barw Wisły Sandomierz. Kacper Rop przeszedł do MKS-u na zasadzie transferu definitywnego i będzie występował z numerem 8.

Kacper życzymy przede wszystkim zdrowia, jak najlepszych występów w lubaczowskim klubie, wielu pięknych bramek i asyst oraz awansu z zespołem do IV Ligi aby zapisać się na kartach historii lubaczowskiej piłki nożnej. A w życiu prywatnym pomyślności dla Ciebie i najbliższych. Witamy w Niebiesko-Biało-Niebieskiej Rodzinie – pisze MKS HML.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here