W Święto Objawienia Pańskiego w Lubaczowie przeszedł tradycyjny Orszak Trzech Króli, który na Rynku Miejskim spotkał się ze Świętą Rodziną.

Obejrzycie naszą fotorelację z tego wydarzenia.

Galeria zdjęć, fot. Tomasz Mielnik.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

4 komentarze

    • Ten Rysiek miał z KO niewiele wspólnego, a trzy lata temu wycofał się całkiem z polityki. Może jakiegoś bardziej na czasie bata na swoich wrogów byś znalazł Polaku2010. Jak się chce psa uderzyć to kij się zawsze znajdzie, tylko coraz trudniej jakiś sensowny kij znaleźć, trzeba odgrzewać stare kotlety. Poza tym czy mu się, temu Rysiu, czasem nie przejęzyczyło, nie pomieszało trzech króli z szóstym stycznia? Tak jak komuś kiedyś białe z czarnym? Albo innemu hekatomba z hatakumbą?

    • Zgadzam się z tym co napisał Osioł. Petru był w Nowoczesnej, a po jej dołączeniu do KO to już praktycznie zniknął z polskiej pierwszej ligi i polskiej polityki końcowo. Znów odgrzewasz jakieś stare rzeczy. Wymyśl coś nowego. A bo nie ma co psioczyć na opozycję bo to PiS jest u władzy i codziennie daje takim jak ja możliwość do krytykowania za każdą kolejną aferę. I to codziennie. Taka to nieudolna władza, żetyle krytykować ją należy.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here