Jak usunąć kurze łapki za pomocą toksyny botulinowej?

0

Wraz z upływem czasu skóra traci jędrność i elastyczność, co jest całkowicie normalne. Kurze łapki to zmarszczki, które pojawiają się już ok. 25. roku życia. Chociaż według niektórych mogą dodawać uroku, nie każdy cieszy się, gdy zauważa je na swojej twarzy. Jeśli należysz do tej drugiej grupy osób, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.

Botox na kurze łapki – skuteczne rozwiązanie

Charakterystyczne zmarszczki nazywane kurzymi łapkami to jedne z pierwszych, które pojawiają się na twarzy każdego człowieka. Często przypisuje się je szczególnie ludziom pogodnym, którzy dużo się uśmiechają, a także osobom przebywającym dużo na dworze, co często wymaga mrużenia oczu. Niezależnie od tego, ile masz lat i czy jesteś osobą pogodną, czy też nie, jeśli zmarszczki te nie wydają Ci się uroczym dodatkiem, usuwanie kurzych łapek botoksem to rozwiązanie, które może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Botox w medycynie estetycznej cieszy się niemałą popularnością. Dzięki niemu można szybko i efektywnie pozbyć się tego, co może być uważane za defekty. Toksyna botulinowa sprawdza się doskonale, jeśli chodzi o usuwanie kurzych łapek. Dużą zaletą takiego zabiegu jest to, że nie trwa on zbyt długo, jest także bezpieczny. Aplikacja preparatu odbywa się za pomocą strzykawki wyposażone w cienką igłę. Podczas przeprowadzania zabiegu pacjent znajduje się w pozycji siedzącej. Warto wspomnieć, że po wstrzyknięciu preparatu można od razu powrócić do wykonywania codziennych obowiązków, co jest jedną z największych zalet.

Efekty zabiegu botoksem na kurze łapki

Chyba każdy, kto chce pozbyć się kurzych łapek za pomocą zabiegu z wykorzystaniem botoksu, zastanawia się, kiedy będą widoczne pierwsze efekty. Okazuje się, że toksyna botulinowa zaczyna działać już po 2-3 dniach od aplikacji, a ostateczne rezultaty można ocenić po 10 lub 14 dniach. Chociaż czas utrzymywania się efektów to kwestia indywidualna, warto wspomnieć, że może on wynosić nawet 8. miesięcy.

Chociaż usuwanie kurzych łapek za pomocą botoksu ma wiele zalet, niestety zabieg ten nie dla każdego będzie dobrym rozwiązaniem. Istnieją bowiem pewne przeciwwskazania: przewlekłe choroby autoimmunologiczne, uczulenie na substancję o nazwie albumina ludzka, poważne choroby serca i układu krwionośnego, schorzenia w obrębie układu nerwowego. Z zabiegu powinny zrezygnować także kobiety w ciąży oraz matki karmiące piersią.

Zastanawiasz się, czy botoks na kurze łapki to rozwiązanie, które sprawdzi się dobrze w Twoim przypadku? Skontaktuj się z dobrą kliniką medycyny estetycznej, aby uzyskać odpowiedzi na najważniejsze pytania. Godną polecenia jest oferta: https://fabskin.pl/botox-usuwanie-kurzych-lapek/. Na stronie znajdziesz więcej ważnych informacji na temat zabiegu, a także cennik oraz dane potrzebne do kontaktu. Jest to sprawdzona klinika medycyny estetycznej, której zabiegi cieszą się popularnością i pozytywnymi opiniami wśród klientów. Warto sprawdzić kategorię promocji, aby nie przegapić najlepszych okazji cenowych.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here