Słoiki na świeczki — gdzie je zakupić?

0

Zajmujesz się produkcją świec w pojemnikach? Zaczynasz swoją przygodę w tej branży? A może szukasz odpowiedniego pojemnika na gotowe świece? Każdy może mieć trudności z wyborem pojemnika, który będzie zarówno pięknie wyglądał, jak i będzie w stanie poradzić sobie z ciepłem wytwarzanym przez świecę. Wybór słoika na świeczki, który nie jest w stanie wytrzymać ciepła, może spowodować rozbicie szkła, roztopienie się wosku lub, co gorsza, pożar. Sprawdź, czym powinieneś się kierować, wybierając słoiki na świeczki oraz gdzie zakupisz najlepsze.

Wytrzymałość cieplna słoiczków

Chcesz mieć pewność, że wybrany przez Ciebie słoiczek na świece jest odporny na wysoką temperaturę. Jeśli planujesz używać szklanych słoików, powinieneś poszukać słoików wykonanych ze szkła hartowanego. Specjalne słoiki na świece są odporne na wysokie temperatury, więc stanowią doskonały wybór. Cienkie szkło jest bardzo podatne na stłuczenie, dlatego nie zaleca się używania tego rodzaju pojemników na świece. Inne rodzaje pojemników, które nie pękają od ciepła świecy to ceramika i żeliwo. Jeśli chcesz stworzyć niepowtarzalny klimat w domu, restauracji, hotelu lub SPA połącz szklane opakowania i świece. Polecamy słoiki na świeczki Emcor. Są trwałe, odporne na wysokie temperatury i świetnie się prezentują. Słoiczek na świecę to doskonałe zabezpieczenie przed wiatrem.

Słoiczki na świece — odporność na ogień

Bez wątpienia widziałeś w różnych miejscach używanie misek na ciasto i innych drewnianych naczyń jako pojemników na świece. Pozostawione w stanie surowym pojemniki te mogą się zapalić i być bardzo niebezpieczne. Mogą wchłaniać wosk i mogą stać się jedną wielką świecą. Wybierając pojemnik, który jest łatwopalny, podejmujesz duże ryzyko. Jeśli zdecydujesz się użyć miski na ciasto lub innego drewnianego pojemnika na świecę, bezwzględnie musisz najpierw nałożyć na nią grubą warstwę wodoodpornego uszczelniacza. Nigdy nie próbuj używać plastikowego pojemnika na świecę. Nawet przy najgrubszej warstwie szczeliwa nadal stopiłby się od ciepła świecy. 

Pojemniki wykonane z cementu, terakoty i gliny są również popularnymi opcjami naczyń na świece. Kiedy są w swojej surowej postaci, są bardzo porowate i mogą wchłaniać stopiony wosk. Może to spowodować, że staną się łatwopalne i niebezpieczne. Tego typu pojemniki będą również musiały mieć grubą warstwę szczeliwa przed użyciem do produkcji świec. Chyba nie ma lepszych pojemników na świece niż szkło. Szklany słoiczek jest od razu gotowy do użycia. Nie pęknie i nie wchłonie wosku. Jest bezpieczny i trwały. Sprawdź ofertę słoiczków szklanych firmy Emcore, które możesz zamówić na https://emcor-opakowania.pl/..

Pojemniki na świece — kształt ma znaczenie

Chociaż kuszące może być użycie pojemnika, który ma unikalny kształt, musisz być bardzo ostrożny, aby nie stanowiło to dla ciebie problemu. Na przykład, jeśli wybierzesz naczynie, które jest cieńsze u góry i szersze u dołu, nie będzie możliwe prawidłowe jego nasączenie. Knot, który wypala odpowiednią średnicę u góry, utworzyłby tunel w kierunku dna. Z drugiej strony, jeśli włożysz knot odpowiedni do szerokiego dołu, będzie on zbyt gorący dla cieńszego blatu i może spowodować pęknięcie szkła. O wiele lepszym pomysłem jest wybranie czegoś, co jest cylindryczne i ma boki proste w górę iw dół lub tylko nieznacznie zwężające się ku dołowi.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here