Fot. Archiwum.

Wójt Gminy Lubaczów Wiesław Kapel chce poznać opinie mieszkańców wszystkich sołectw dotyczących różnych spraw. W związku z tym organizuje zebrania wiejskie. Przedstawiamy ich harmonogram.

Zebrania wiejskie to spotkania mieszkańców wsi. W ich trakcie Wójt zapozna uczestników z planami inwestycyjnymi Gminy Lubaczów i działaniami zaplanowanymi na 2023 r. Ponadto w czasie rozmów uczestnicy będą mogli zadać pytania oraz poruszyć kwestie związane z zadaniami Gminy. 

Najbliższe zebrania odbędą się w następujących miejscowościach:

– Budomierz: 08.01.2023 r. godz. 9:30, Świetlica Wiejska w Budomierzu,
– Piastowo: 08.01.2023 r. godz. 14:00, Świetlica Wiejska w Piastowie,
– Podlesie: 08.01.2023 r. godz. 16:00 ,Centrum Edukacyjno – Kulturalne Pastorówka w Podlesiu,
– Wólka Krowicka: 15.01.2023 r. godz. 10:30, Świetlica Wiejska w Wólce Krowickiej,
– Borowa Góra: 15.01.2023 r. godz. 12:00, Świetlica Wiejska w Borowej Górze.

Jak zaznacza Wiesław Kapel, zebrania wiejskie odbędą się we wszystkich sołectwach Gminy.

– O terminach poszczególnych zebrań będziemy informować Państwa na bieżąco poprzez umieszczanie komunikatów na stronie internetowej Gminy, a także na tablicach ogłoszeń w sołectwach – informuje Wójt.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

12 komentarze

  1. a ja wcale sie nie dziwie!!…po zebraniu wiejskim z wójtem, wielu mieszkańców moze miec problemy zdrowotne tudziez,,,zasłabniecia, omdlenia czy zawały, to nic dziwnego, jezeli przykładem jest osrajtek, który rznał polaków, pewnie wszyscy z pisu sa tacy sami…orznac na głupa…tych idiotów głosujacych na pis!!

    • PiS nie może dogadać się z Ziobro, który jest ich koalicjantem a co dopiero z Ameryką. To hal w lutym przyjechał Biden i z Dudą było widać, że spotkał się kurtuazyjnie bo więcej siedział że swoimi żołnierzami w Jasionce niż z Dudą. PiS nie jest dogadany z Amerykanami. Po prostu dla dobra współpracy chowają wszelkie różnice bo USA aktywnie pomaga Ukrainie. Wybory w USA pokazały, że PiS dogadał się co najwyżej z Trumpem a nie z USA.

  2. To znaczy, że Biden już nie jest dla Ciebie stetryczałym, ledwie trzymającym się na nogach lewakiem? Twój ukochany rząd ma problem z dogadaniem się ze swoimi przystawkami, a z opozycją to chyba dogadałby się tylko gdyby była taka jaką było ZSL i SD w PRL-u. Czas najwyższy żeby się dogadał z UE w sprawie KPO, ale najpierw, co chyba trudniejsze 🙂 , ze swoim własnym koalicjantem!!!!!!!!!.

  3. no już przestancie…skoro dogadał sie z ziobra…i kazdego tumana z tej partii zrobił ministrem albo wice…to jak nie…wystarczy wypomniec tego tumana kowalskiego…do przedszkola go najpierw wysłac…tuman…mało powiedziane!

  4. dogadał sie w kwestii stanowisk…a co do umysłu…z tymi osłami z parti ziobry tylko pis sie moze dogadac..albo juz sie dogadał, bo chyba nie ma juz nikogo z partii ziobry bez teki ministra i wice???.,,,i tacy idioci sa w rzadzie??jak słysze ta tumanerie ziobrowska…to sie zastanawiam…które sklepy zamkneła ta swołocz pisowska

  5. jezeli ktos nie rozumie….kogo ze sklepu z tanim winem wzieła w swoje szeregi partia ziobry!! i pijaka i analfabete zrobiła ministrem, co adekwatnie jest na programach nawet tv rzadowej!!,,,a tumaneria wysłowic sie nawet nie potrafi!!..bedziesz idiota…ale w pis albo u ziobry…i jestes ministrem!!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here