Ferie zimowe w województwie podkarpackim rozpoczną się 16 stycznia 2023 r. Z tej okazji Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie organizuje Zimowisko i zaprasza dzieci do uczestnictwa.

W dniach 16-20 stycznia na uczestników czekać będą gry miejskie, towarzyskie i integracyjne oraz zajęcia kulinarne. Ponadto w programie znalazł się wyjazd do Wodnego Świata, wyjście na lodowisko, kulig z pieczeniem kiełbasek i śpiewem oraz mega twister. Dzieci będą mogły również wziąć udział w konkursie na najśmieszniejszą rzeźbę ze śniegu. Organizatorzy zapewniają, że najmłodsi pozostaną pod opieką wykwalifikowanej kadry.

Zapisy dzieci do dwóch grup wiekowych (klasy I-III i IV-VI) odbywają się osobiście w Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie lub za pośrednictwem telefonu – 16 631 10 95. Koszt udziału w Zimowisku wynosi 450 zł. Cena ta zawiera przygotowanie atrakcji, dowóz z terenu Gminy Cieszanów oraz przyrządzenie posiłków, w skład których wchodzić będą drugie śniadania, obiady i podwieczorki.

Przy zapisie obowiązuje zaliczka w wysokości 200 zł, płatna na konto Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie: 27 9101 1042 2004 4400 0488 0001 (w tytule przelewu należy wpisać ZALICZKA ZIMOWISKO 2023 – IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA). Pozostała część kwoty powinna zostać wpłacona maksymalnie do 15 stycznia.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here