W styczniu otwarta zostanie lista startowa zawodów VIII Oleszyce Półmaraton i VII Oleszyce Nordic Walking. E-zgłoszenia będą przyjmowane do 12 lutego 2023 r.

Zawody odbędą się 19 lutego. Ich start i meta tradycyjnie ulokowane będą pod Leśniczówką Zabiała. Zawodnicy Półmaratonu do pokonania będą mieć 21 km odcinek drogi, zaś osoby startujące w Nordic Walking – około 10 km. Trasa tej uznanej wśród sportowców imprezy wytyczona zostanie na terenie Lasów Państwowych Nadleśnictwa Oleszyce. Przebiegać będzie tylko drogami leśnymi. Oznaczona zostanie co 1 km, a na wszystkich kluczowych zakrętach i rozwidleniach będzie zabezpieczona przez wolontariuszy.

Nie warto zwlekać ze zgłoszeniem, bo rywalizacja sportowa zawsze ściągała do lasów coraz to szersze grono biegaczy i zawodników Nordic Walking z całego regionu. Tym bardziej, że organizatorzy zastrzegli sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia listy zapisów w przypadku wypełnienia limitu zgłoszeń, który wynosi 250 osób dla Półmaratonu i 100 osób dla Nordic Walking.

Zgłoszenia dokonać będzie można za pośrednictwem strony www.pomiar-czasu.pl. Regulamin i więcej informacji znaleźć można pod adresem: https://dostartu.pl.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z 13 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here