Piotr Cencora został powołany na stanowisko dyrektora SP ZOZ w Lubaczowie na okres 6 lat, fot. Powiat Lubaczowski.

Wczoraj (20.12) Zarząd Powiatu w Lubaczowie powołał Piotra Cencorę na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie. W szpitalu tę funkcję sprawować będzie 6 lat.

Zarządzanie szpitalem nie jest nowością dla Piotra Cencory. Od maja pełnił on w nim funkcję pełniącego obowiązki dyrektora. Zajmował się nadzorem nad działalnością jednostki. Kierował administracją i kadrami, finansami i księgowością, infrastrukturą i sprawami gospodarczymi oraz dbał o realizowanie świadczeń usług leczniczych. Jednak to nie jedyne jego doświadczenie w dowodzeniu placówką. W latach 2017-2022 był Kierownikiem Regionalnego Centrum Logistycznego w Ożarowie Mazowieckim, jednocześnie, w latach 2019-2021 pełnił funkcję Prezesa Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej w Duchnicach. Od 2015 r. do 2016 r. był Prezesem Zarządu Uzdrowiska Horyniec. W latach 1999-2015 związany był z firmą Black Red White, gdzie w Dachnowie pełnił funkcję Kierownica Zespołu Magazynów, a w Pruszczu Gdańskim – Kierownika Hurtowni i Kierownika Regionalnego Centrum Logistycznego.

Piotr Cencora ukończył Warszawską Wyższą Szkołę Biznesu (studia Master of Business Administration 2021) i Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Interesuje się historią i polityką, kulinariami oraz muzyką. W wolnej chwili lubi grać na perkusji.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

16 komentarze

  1. tak sie zastanawiam….marszałek czyli pis zarzadza uzdrowiskiem….to w jaki sposób wywalili Cencore z prezesa uzdrowiska??przeciez cencora to pis!!…czy był az tak nieudolny?? z tego co słyszałem w uzdrowisku…to tak!!…to kto takiego robi dyrektorem szpitala?? pis?? przeciez go wywaliło z prezesury!!…nie ma nikogo w pisie lepszego??…pewnie nie!!…i stad te głupie decyzje pisowskie…nawet tuman zostanie …kims!!

  2. Teraz to dopiero się zaczną prowokacje farbowańców z PSL i platformy obywatelskiej. W sumie to bardzo współczuję panu tego stanowiska bo zmierzy się pan nie tylko z codziennymi problemami szpitala ale również z wyreżyserowanymi prowokacjami.

    • Oto jest, nasz udawany „patryjota” – jak sam się określna. Obrońca jedynej słusznej partii. Absolutnie naturalną rzeczą są aż trzy konkursy na stanowisko Dyrektora Szpitala. Nikogo to nie powinno dziwić, a niewygodne pytania to przecież „wyreżyserowane prowokacje” 😀 😀 😀

    • Znalazł się reżyser kina akcji i prowokacji. Było kombinowane przy konkursie, Tekst unika tematu kontrkandydata i prawdy o jego istnieniu. Przecież to byłby absurd, że ten jeden kandydat co wygrał rezygnował z udziału w konkursie skoro miałby być jedyny. I żeby nie było nie krytykuję nowego-starego Dyrektora Cencorę tylko lubaczowski PiS, który pokazał, ze zachowuje się jak ,,mafia” kombinując przy konkursach byle był ich człowiek. I polak2010 jedynym prowokatorem to jest Ty tutaj robiąc z PiS-u robiąc z nich partię jakiej jeszcze u Nas nie było. Rzeczywiście jeszcze nie było. Żeby tak ordynarnie posługując się manipulacjami wpychać na siłę swoich ludzi to takiej partii w naszym powiecie, która robiłaby to tak bezczelnie i jeszcze używała do tego manipulacji normalizując naginanie zasad.

  3. n będę kontynuował tutaj bo tam nie można dać odpowiedzi. Nie chcę pisać dokładniej o kontrkandydacie Cencory gdyż to już zostawiam dla niego. Jak zechce to napisze. Dla mnie to za duża prywata jeśli można to tak nazwa A co do nicku to cóz. Tam też byłbym pod tym co tutaj, ale tamta Redakcja ma uczulenie na tamten nick i go zablokowała.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here