Zespół Sanitex Silver Team Lubaczów wygrał swój mecz po tie-breaku.

Zespoły rywalizujące w Amatorskich Ligach Piłki Siatkowej w Lubaczowie rozegrały w niedzielę (18.12) trzecią kolejkę spotkań. Sporo emocji przyniosły szczególnie dwa pojedynki, które rozstrzygnęły tie-breaki.

Niedzielne mecze rozpoczęły się od starcia zespołu Gold Team, czyli ubiegłorocznych triumfatorek z beniaminkiem ligi z Cewkowa. Młode zawodniczy z gminy Stary Dzików wysoko postawiły poprzeczkę i zdołały doprowadzić do tie-breaku, zyskując tym samym pierwszy punkt w ligowej tabeli. W drugim meczu siatkarki ZS CKR w Oleszycach pewnie wygrały z lubaczowskimi licealistkami i umocniły swoją pozycję lidera tabeli. Punktami podzieliły się także ekipy LBC SQUAD i Sanitex Silver Team. Mimo, że „sreberka” prowadziły w tym starciu już 2:0, to w trzeciej odsłonie zagrały zbyt nerwowo i dały się dojść przeciwniczkom. Te poszły za ciosem i wygrały także czwartą odsłonę. W decydującej partii, Silver Team zwycięstwo wywalczył dopiero w samej końcówce.

W męskiej rywalizacji BS Stary Dzików uległ zespołowi Czarnych 1:3. Fragmentami spotkanie było bardzo wyrównane, ale komplet punktów zainkasowali bardziej doświadczeni zawodnicy z Oleszyc.

Wyniki niedzielnych spotkań:

ALPSK Lubaczów:
Gold Team Lubaczów – SP Sokół Cewków 3:2
ZS CKR Oleszyce – LO Black Girls Lubaczów 3:0
LBC SQUAD – Sanitex Silver Team Lubaczów 2:3

ALPS Lubaczów:
BS Stary Dzików – Czarni Oleszyce 1:3

Tabela ALPSK w Lubaczowie:

Lp.ZespółMeczePunktySety
1.ZS CKR Oleszyce399:1
2.Sanitex Silver Team Lubaczów357:5
3.LBC SQUAD345:6
4.Gold Team Lubaczów346:7
5.LO Black Girls Lubaczów345:6
6.SP Sokół Cewków312:9

Tabela ALPS w Lubaczowie:

Lp.ZespółMeczePunktySety
1.Czarni Oleszyce266:2
2.BS Stary Dzików234:3
3.Zdrój Horyniec101:3
4.MOSiR Bosch Service100:3

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here