W czwartek (15.12) nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Poety ks. Jana Twardowskiego w Krowicy Samej uczestniczyli w Gali Wręczenia Podkarpackiego Certyfikatu Edukacyjnego i Certyfikatu Podkarpackiej Akademii Innowacji Pedagogicznych. W czasie uroczystości w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie wręczono im wyróżnienia.

Nagrody trafiły do szkół, dyrektorów i nauczycieli, którzy wzbogacają program nauczania tak, aby stał się on atrakcyjniejszy dla młodzieży. Certyfikatem zostali wyróżnieni m.in. nauczyciele z Krowicy Samej: Elżbieta Oleszycka, Małgorzata Nowosiadło, Jolanta Bojarska, Iwona Dubanik, Agnieszka Bielecka – Krasulak, Grażyna Kucel, Bartosz Kosior. Nagroda przyznana została za wdrażanie innowacji metodyczno-programowych, które przyczyniły się do podniesienia jakości pracy placówki. Ponadto Dyrektor Szkoły – Jadwiga Chomyszyn otrzymała Statuetkę Podkarpackiej Akademii Innowacji Pedagogicznych oraz Certyfikat za propagowanie innowacyjności.

Gala została zorganizowana przez Podkarpacki Zespół Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie oraz Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here