Wybór mebli do mieszkania nie jest prosty. Szczególnie, że mają one Nam służyć przez długie lata, jak i nieustannie cieszyć oko. Komoda lustrzana z pewnością spełni te wymagania!

Dlaczego komoda lustrzana

Przede wszystkim, komoda lustrzana jest meblem uniwersalnym. Komoda lustrzana może służyć jednocześnie jako miejsce do przechowywania, jak i ozdoba pomieszczenia. Dodatkowo komoda lustrzana dzięki swojej aparycji jest w stanie optycznie powiększyć pokój. Z komodą lustrzaną w pokoju nie ma potrzeby wywieszać wielkich luster na ścianach.

Oryginalna komoda lustrzana

Każda komoda lustrzana jest inna, bowiem jej wygląd ostatecznie zależy od wyglądu otoczenia. W elementach lustrzanych komody glamour odbija się wszystko, co komodę glamour otacza. Dzięki temu nie ma na świecie dwóch, takich samych komód lustrzanych. Oczywiście komoda lustrzana odbija również światło, dzięki czemu harmonijnie rozprowadza po pomieszczeniu promienie słońca czy światło lamp. W ten sposób komoda lustrzana może pomóc zbudować nastrój panujący w pomieszczeniu oraz optycznie go powiększyć.

KOMODA LUSTRZANA GLAMOUR SERIA METALIC SILVER (fot. mebligrono.pl)

Perfekcyjne miejsce dla komody lustrzanej

Nie istnieje coś takiego, jak „perfekcyjne miejsce dla komody lustrzanej”, ponieważ mebel odnajdzie się w praktycznie każdym pomieszczeniu. W sypialni komoda lustrzana idealnie sprawdzi się do przechowywania bielizny, w gabinecie sprawdzi się przy przechowywaniu dokumentów, a w salonie czy przedpokoju – do przechowywania przeróżnych bibelotów. Oczywiście są to tylko przykłady, bowiem to od Nas samych zależy, co będziemy w komodzie lustrzanej trzymać.

Styl pomieszczenia a styl komody lustrzanej

Pokój, w którym znajduje się komoda lustrzana w stylu glamour, wcale nie musi być urządzony również w tym stylu. Komoda glamour będzie lekko wyróżniać się na tle modernistycznego wnętrza, a do pokoju w klasycznym stylu wprowadzi element elegancji. Komoda glamour pięknie komponuje się z innymi meblami w stylu glamour, jak i również świetnie prezentuje się jako jedyny przedstawiciel tego stylu w pomieszczeniu.

KOMODA LUSTRZANA GLAMOUR GLORIA (fot. mebligrono.pl)

Funkcjonalna komoda glamour

Należy nie zapominać o podstawowej funkcji komody lustrzanej, jaką jest możliwość przechowywania przeróżnych rzeczy. W zależności od Naszych potrzeb, komoda lustrzana może posiadać od 2 do nawet 6 szuflad, oraz szafkę. Wybór komody glamour jest kwestią indywidualną. Warto zastanowić się, co mamy zamiar w takiej komodzie lustrzanej trzymać. Przykładowo, do trzymania bielizny czy dokumentów nie potrzebujemy dwóch, głębokich szuflad. W sześciu, płytkich szufladach z pewnością takie małe rzeczy się pomieszczą.

Wymiary komody glamour

Oprócz różnej ilości szuflad i szafek, każda komoda glamour ma również inne wymiary. Dobrze jest rzucić okiem szczególnie na wysokość i szerokość komody lustrzanej. Jeśli w Naszym domu mamy już upatrzone swoje „perfekcyjne miejsce dla komody lustrzanej” warto zmierzyć, czy upatrzona przez Nas komoda zmieści się w daną lokację. Przy doborze komody lustrzanej do już urządzonego wnętrza, należy zwrócić uwagę na całe otoczenie potencjalnego miejsca na komodę lustrzaną. Powinno się wziąć pod uwagę między innymi meble stojące obok oraz przestrzeń przed komodą lustrzaną. Czy będzie dało się bez problemu otworzyć szafki i wysunąć do końca szuflady? Czy będzie się dało bez problemu przejść obok komody lustrzanej? Odpowiedzmy sobie na te pytania zanim dokonamy zakupu konkretnego modelu komody lustrzanej.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here