Fundacja Banku Spółdzielczego w Lubaczowie przedstawiła wyniki XI edycji Programu Stypendialnego. Przyznano stypendia, nagrody i wyróżnienie.

W sumie w ramach XI edycji Programu stypendialnego Fundacja Banku Spółdzielczego w Lubaczowie przyznała stypendia i nagrody uczniom z terenu powiatu lubaczowskiego w łącznej kwocie 16,5 tys. zł.

Stypendium w wysokości 2 000 zł otrzymali: Wiktoria Kobak, Wojciech Ważny, Maciej Szynal, Bartosz Mulak i Kordian Gaczoł. Wsparcie w wysokości 1 000 zł trafi do Moniki Pelikan, Jarosława Ważnego, Mateusza Kornagi i Łukasza Gelmudy. Natomiast nagrody w wysokości 500 zł otrzymali: Nikola Huk, Wiktoria Cygan, Filip Kalmuk i Jakub Lechociński.

Komisja postanowiła przyznać także nagrodę specjalną – za pasję i zaangażowanie w działalność artystyczną – w wysokości 500 zł, która trafi do Ewy Głuszyk oraz wyróżnienie dla Wiktorii Szpindor.

Zachęcamy do rozwijania swoich uzdolnień i zainteresowań – niech stypendium naszej Fundacji będzie dobrym początkiem… kto wie co przyniesie jutro 😊
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy 🙂 – napisała na swoim profilu Fundacja.

elubaczow.com, hp


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here