Księża z parafii św. Stanisława BM w Lubaczowie zapraszają na rekolekcje adwentowe. W tym roku będzie je głosił ks. biskup Mariusz Leszczyński.

Tegoroczne rekolekcje adwentowe w parafii św. Stanisława BM trwać będą od 15 do 17 grudnia, a będzie je głosił J.E. Ks. Bp. Mariusz Leszczyński.

Czartek, piątek i sobota to trzy dni, które mają być w czasie adwentu szczególnym czasem modlitwy i zasłuchania się w Słowo Boże. Msze św. z naukami rekolekcyjnym będą o godz. 7.00; 11.00; 16.00 i 18.00. W czwartek o 16,00 Msza św. z nauką dla dzieci szkolnych; w piątek o 16.00 dla młodzieży ze szczególnym udziałem kandydatów do bierzmowania. Także w piątek na godzinę 11.00 na swoją Mszę św. i naukę rekolekcyjną zapraszamy osoby starsze i chore. W sobotę dzień sakramentu pojednana. Spowiedź pół godziny przed każdą mszą świętą – informują kapłani.

Księża informują również, że w zakrystii jak i pośrodku kościoła można nabyć świece na stół wigilijny w ramach Dzieła Pomocy Dzieciom, pobłogosławione opłatki na stół wigilijny oraz sianko świąteczne przygotowane przez młodzież.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here