W dzisiejszych czasach wiele osób zdaje sobie sprawę, jak ważne jest zdrowe odżywianie. Jednak niewielu z nas udaje się dostosować jadłospis tak, by był on zbilansowany. Często brakuje nam czasu, umiejętności lub pomysłu na zróżnicowanie posiłków. Warto wtedy zastanowić się nad zamówieniem cateringu pudełkowego. W naszej okolicy działa Dieta na 6.

Catering pudełkowy to specjalna oferta zdrowego żywienia, która złożona została przez dietetyków. To oni dbają, by w każdym daniu znalazła się odpowiednia ilość witamin, minerałów, składników odżywczych i węglowodanów, które są niezbędne do codziennego funkcjonowania. Posiłki dostarczane pod drzwi są więc zbilansowane i do tego powstają z najwyższej jakości składników. Spełniają one też oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W powiecie lubaczowskim, ale również jarosławskim, o takie zbilansowane posiłki dba Catering Pudełkowy Dieta na 6 ? https://dietana6.com/. Specjaliści tworząc dania dbają nie tylko o zdrowie, ale również smak przyrządzanych potraw, dostarczając je pod drzwi klientów. Zaznaczyć trzeba, że Dieta na 6 to również wygoda i oszczędność – głównie czasu. Przygotowywanie zdrowych i urozmaiconych posiłków wymaga sporo uwagi. W dzisiejszych czasach wiele osób żyje w biegu. Nie ma więc możliwości stać przy garach i przygotowywać pełnowartościowych potraw. Dieta pudełkowa stanowi dla nich doskonałe rozwiązanie. Dlatego catering pudełkowy cieszy się coraz większym zainteresowaniem, w szczególności tych, którzy chcą postawić na zdrowe żywienie, zbytnio nie przemęczając się w kuchni.

Dieta na 6 w swojej ofercie ma do wyboru kilka wariantów żywieniowych. Dostosowane są one do sposobu życia i potrzeb klientów. W ofercie znalazły się:

Dieta standard – jest odpowiednio zbilansowana, oparta o zasady zdrowego odżywiania. Dostarcza wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy i mikroelementy. Przeznaczona jest dla osób dbających o swoje zdrowie oraz chcących zmienić nawyki żywieniowe na lepsze. W oparciu o prawidłową kaloryczność pozwala również zgubić zbędne kilogramy.

Dieta Gym – jest odpowiednio zbilansowana, stworzona dla osób aktywnych fizycznie. Dzięki wysokiej zawartości białka i węglowodanów, zapewni odpowiedni rozrost mięśni oraz wspomoże organizm do odbycia prawidłowego treningu.

Dieta oczyszczająca, warzywno-owocowa – jest oparta na spożywaniu jedynie owoców i warzyw. Tak restrykcyjna dieta ma za zadanie przede wszystkim dokładnie oczyścić organizm, czego skutkiem ma być przywrócenie organizmowi zdolności samoleczenia. Owoce i warzywa stosowane w diecie są silnymi przeciwutleniaczami, regenerują, oczyszczają i odmładzają wszystkie komórki, z których składa się nasz organizm.

Dieta Extra Slim – HIT CENOWY – dieta pudełkowa składająca się z 2 posiłków za JEDYNE 38 zł /śniadanie-obiad lub obiad-kolacja/. Dla tych, którzy szukają połowy diety za połowę ceny.

Dieta na 6
TEL.: +48 575 017 937
E-MAIL: kontakt@dietana6.com

Materiał partnera


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here