Manicure hybrydowy z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Są salony, w których tradycyjne lakiery stanowią już niewielki procent całej oferty. Zdecydowanie większy wybór kolorystyczny dotyczy lakierów hybrydowych. Wynika to przede wszystkim z zainteresowania samych klientek. 

Manicure hybrydowy — szybko, perfekcyjnie, naturalnie 

Manicure hybrydowy to od kilku lat najchętniej wykonywany zabieg kosmetyczny na dłonie. Jego ogromną zaletą, którą doceniają klientki, jest przede wszystkim trwałość, która sprawia, że paznokcie w idealnym stanie mogą przetrwać 2-2,5 tygodnia. Jedynym problemem często jest odrost. Natomiast sam lakier trzyma się na paznokciach idealnie, niezależnie od tego, czy sprzątasz, gotujesz, wykonujesz jakieś prace domowe czy wykonujesz kolejny projekt do biura. Ponadto lakier hybrydowy wygląda na dłoni znacznie bardziej naturalnie, niż choćby popularny jeszcze jakiś czas temu akryl — przekonują przedstawiciele marki Nailu. Ta ogromna popularność hybrydy sprawiła również, że producenci zaczęli proponować coraz więcej kolorów, różnego rodzaju dodatków, którymi można wzbogacić manicure. Oferta ta cały czas się sukcesywnie rozrasta. 

Ogromny wybór — nie tylko klasycznie, ale i z nutką szaleństwa

Najlepsze lakiery hybrydowe to nie tylko te, które są wyjątkowo trwałe. To także te, których aplikacja jest stosunkowo prosta. Dobre, możliwie gęste, łatwe do rozprowadzenia na płytce lakiery to coś, co kochają kosmetyczki. Taka konsystencja i właściwości lakieru sprawiają, że łatwiej zdecydowanie wykonać manicure, dla klientki to z kolei krótszy czas zabiegu. Niestety zdarzają się lakiery o znacznie bardziej lejącej konsystencji i niestety to przekłada się na pewne problemy z ich aplikacji. Wybór kolorystyczny lakierów jest natomiast bardzo duży. Producenci starają się także oferować kolekcje dedykowane np. na święta Bożego Narodzenia i Sylwestra. Oprócz tradycyjnej palety kolorów pojawiają się produkty o kolorach fluo, nie brakuje także kolorów uzupełnionych drobinkami brokatu. Osobną kategorię stanowią lakiery z bardzo cienkim pędzelkiem, które wykorzystywane są do tworzenia pięknych, czasami mniej, czasami bardziej wyrazistych, wzorów na paznokciach. Okazjonalnie z tego rozwiązania sięga całkiem spora grupa klientek. Wybór jest naprawdę duży, co sprawia, że zarówno miłośniczki zachowawczej, stonowanej klasyki, jak i kobiety szukające ciekawych rozwiązań, lubiące odważne stylizacje, gotowe na niecodzienny manicure, znajdą coś dla siebie. 


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here