Fot. MDK w Lubaczowie, arch.

Teatr Uno po raz ostatni wystąpi w Lubaczowie ze spektaklem „Szałwia, rozmaryn, tymianek, zdechła mysz” w reżyserii Grażyny Bielec. Aktorzy zapraszają 7 grudnia (środa) o godz. 16:30 do sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury.

Sztukę w wykonaniu Teatru Uno po raz pierwszy obejrzeć mogliśmy w połowie czerwca. Wówczas swoje umiejętności aktorskie przedstawili nam Teresa Koza, Małgorzata Król, Maria Magoń, Maria Mulak i Marian Kowalski wystawiając sztukę Justyny Bargielskiej. Inscenizacja jest pełna humoru i absurdu, choć porusza tematy starości, demencji i umierania.

Spektakl spotkał się z dużym uznaniem widowni, dlatego aktorzy postanowili jeszcze raz wystąpić na scenie MDK. Na przedstawienie zapraszają 7 grudnia o godz. 16:30. Wejściówki odebrać można w sekretariacie MDK od 1 grudnia w godz. 8:00 – 15:00.

Obraz przedstawiający Teatr Uno znów wystąpi na deskach MDK w Lubaczowie

PZ, elubaczow.com

Śledź nas w Google News

Obserwuj elubaczow.com

Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 15 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź
Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj