Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Celebrujemy go w gronie najbliższych zasiadając przy stole. Jednak radość wspólnego biesiadowania okupiona jest wieloma godzinami gotowania, pieczenia, smażenia i przygotowywania potraw. Jak zorganizować święta, by nie spędzić ich w kuchni? Zamów catering wigilijny i świąteczny Kresowej Osady w Baszni Dolnej.

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jak nakazuje tradycja, na wigilijnym stole pojawić się powinno 12 dań. Myśl o ich przygotowaniu wywołuje u ciebie niemały stres? Martwisz się tym, czy w natłoku codziennych spraw uda ci się ogarnąć świąteczne potrawy tak, by nic się nie przypaliło? A do tego chcesz, by domownicy i twoi goście z radością zajadali się pysznościami i wszystko zniknęło ze stołu? Nie zadręczaj się takimi myślami. Skorzystaj z propozycji jaką przygotował Andrzej Węgierak – szef kuchni restauracji Kresowej Osady. Specjalnie dla ciebie przygotuje nie tylko 12 tradycyjnych potraw, które podane zostaną w nowoczesnym wydaniu. Zadba także o świąteczny charakter cateringu, najwyższą jakość produktów, z których przygotowane zostaną dania i przestrzeganie restrykcyjnych norm higieny w czasie procesu realizacji zamówienia.

W ofercie wigilijnego i świątecznego cateringu Kresowej Osady znalazły się dania, bez których nie wyobrażamy sobie Świąt Bożego Narodzenia. W menu znajdziemy barszcz czerwony, uszka z grzybami, gołąbki, kapuśniaczki, paszteciki, krokiety, pierogi, a także karpia w różnych odsłonach. W ofercie pojawiły się również chleb gryczany, szynka swojska, smalec w słoiku, mięso w słoiku oraz miód lubaczowski wielokwiatowy leśny. Uzupełnieniem cateringu są wyśmienite desery: szarlotka, kutia i sernik.

Z cennikiem można zapoznać się na stronie internetowej Kresowej Osady.

Nie warto zwlekać z decyzją, bo szef kuchni przyjmuje zamówienia do 17 grudnia (wędliny zamawiać można tylko do 10 grudnia). Potrawy będzie można odebrać w dniach 22-23 grudnia.

W sprawie realizacji cateringu kontaktować się można pod numerem telefonu 500 738 500 lub pod adresem e-mail: kontakt@kresowaosada.pl.

Materiał partnera

Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 12 tysięcy naszych obserwujących!
Polub profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here