Aneta Rozmus i Robert Kryla otrzymali wyróżnienie w 16. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego Portret 2022. Teraz swoje zdolności będą szlifować pod czujnym okiem najlepszych fotografów.

Tematyka konkursu związana była z szeroko rozumianym portretem. Uczestnicy zgłosić mogli zdjęcia wykonane dowolną techniką – te cyfrowe jak i analogowe. Jednak ukazywać one musiały człowieka za pomocą fotografii przy pełnej dowolności interpretacyjnej. W sumie w szranki rywalizacji stanęło 11 376 autorów, w tym fotograficy z Lubaczowa – Aneta Rozmus ze Studia Razmi Film i Fotografia oraz Robert Kryla prowadzący firmę fotonadruk.com.

Nadesłane prace oceniało jury w składzie Sebastian Siębor, Wiktor Franko, Kasia Bielska, Martyna Rudnicka i Ala Wesołowska. Komisja doceniła talent fotografików z Lubaczowa przyznając im wyróżnienia. Otrzymali oni dofinansowanie na 1. semestr Szkoły Fotografii Online. Teraz będą się szkolić pod czujnym okiem doświadczonej kadry fotografów, którzy na co dzień pracują dla takich marek jak Vogue, Elle, Reserved. Rozwiną swoje umiejętności pracy z modelami, nauczą się kreatywnego wykorzystania ekspozycji, dowiedzą, jak dobrze przygotować się do realizacji zdjęć i zaczną świadomie modyfikować światło.

Galeria zdjęć, fot. Studio Razmi Aneta Rozmus.

Galeria zdjęć, fot. Robert Kryla.

PZ, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here