Ruszyła sprzedaż pięknych i kolorowych kalendarzy na 2023 rok, które wydaje miłośnik fotografii – Tomasz Mielnik z Lubaczowa. Zawierają one kadry najpiękniejszych zakątków naszego regionu, co czyni je naprawdę wyjątkowymi. Nie warto więc czekać z zamówieniem i już dziś stać się posiadaczem jedynego w swoim rodzaju terminarza.

Wzorem ubiegłych lat, nasz redakcyjny kolega Tomasz Mielnik i twórca portalu lubaczow360.pl wydał kalendarz na 2023 rok. Dostępny jest on w dwóch wersjach – pionowej (z datami imienin) i poziomej. Poszczególne miesiące zilustrowane zostały panoramicznymi fotografiami ukazującymi piękno Ziemi Lubaczowskiej i Roztocza Wschodniego. Na zdjęciach (ich galeria poniżej) znalazły się m.in. Stawy Lublinieckie, Aleja Lipowa, śródleśny staw, Dahany czy Aleja Kasztanowa.

Piękne kalendarze Tomasza Mielnika sprawdzą się nie tylko w domu, ale także w biurze. Mogą one też być świetną formą prezentu. Jak więc zamówić ten unikalny kalendarz? Wystarczy skontaktować się z serwisem lubaczow360.pl lub facebook.com/lubaczow360. W wiadomości należy zaznaczyć jaką wersję kalendarza chce się kupić – pionową czy poziomą. Koszt to jedyne 40 zł (oraz ewentualne koszty przesyłki i pakowania 20 zł).

– Na teren Lubaczowa i gminy dowiozę. Możliwy odbiór w Lubaczowie po umówieniu się – zaznacza Tomasz Mielnik.

Tak prezentują się poszczególne karty kalendarza w wersji poziomej.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here