Zwycięska praca Natalii, fot. KPP w Lubaczowie.

Uczennica Szkoły Podstawowej w Cewkowie została zwyciężczynią tegorocznego konkursu plastycznego „Bezpieczne wakacje 2022” na szczeblu wojewódzkim. To pierwszy taki sukces w naszym powiecie.

Jury z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie rozstrzygnęło niedawno konkurs „Bezpieczne wakacje 2022”. W kategorii wiekowej 13-15 lat najwyżej oceniono pracę Natalii Sojeckiej ze Szkoły Podstawowej w Cewkowie w gminie Stary Dzików.

Oceniający zwracali uwagę na różnorodność technik wykonania – wartość artystyczną, ale nie mniej ważny był przekaz – bezpieczeństwo dzieci w czasie wakacji. Młodzi autorzy w oryginalny sposób prezentowali właściwe zachowania w niebezpiecznych sytuacjach oraz sposoby unikania zagrożeń. Tematem wielu prac były uzależnienia i cyberprzemoc.

Cyberprzemoc przedstawiona została również w niezwykle obrazowy sposób, na pracy Natalii. Jury konkursu z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie nie miało wątpliwości, że praca ta zasługuje na pierwsze miejsce w kategorii wiekowej 13-15 lat – podsumowuje KPP w Lubaczowie.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here