Nadleśnictwo Lubaczów zaprasza przedszkola oraz szkoły podstawowe do udziału konkursie plastycznym „Jesienny Las”. Uczestnicy rywalizować będą w czterech kategoriach wiekowych.

Celem konkursu jest edukacja leśna dzieci i młodzieży z terenu powiatu lubaczowskiego, pobudzanie ich wyobraźni i kreatywności oraz doskonalenie technik plastycznych. Jego uczestnikami mogą być przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych
z terenu powiatu lubaczowskiego, którzy zostaną podzieleni na 4 kategorie wiekowe: przedszkola i „zerówki”, klasy 1-3, klasy 4-6 oraz klasy 7-8 szkół podstawowych.

Prace na temat „Jesienny las” powinny odzwierciedlać zaobserwowane zmiany w lesie w porze jesiennej. Do jej wykonania można wykorzystać dowolne techniki plastyczne. Oceniać je będzie Komisja Konkursowa, która wybierze i nagrodzi 3 najlepsze prace oraz przyzna wyróżnienia dla każdej kategorii wiekowej. Ocenie podlegać będą: zgodność z tematem konkursu, pomysłowość i oryginalność oraz estetyka wykonania prac.

Nagrodami w konkursie będą książki oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Nadleśnictwo Lubaczów. Prace wraz załącznikami należy dostarczyć do 25 listopada br.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Nadleśnictwa Lubaczów.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here