O tym co czyha na dziecko w labiryncie popkultury i idoli opowie Małgorzata Nawrocka. Pisarka i pedagog będzie gościć w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie. We wtorek (15.11) o godz. 19:00 odpowiadać będzie na pytania nurtujące rodziców.

Małgorzata Nawrocka to autorka wielu książek dla dzieci i młodzieży, a także tekstów publicystycznych. Jest laureatką kilku nagród literackich. Bierze udział w sympozjach informacyjnych. Jest prelegentką szerzącą wiedzę dotyczącą przemian we współczesnej kulturze. Zasłynęła jako manifestantka swojego zdecydowanego sprzeciwu wobec publikacji, które jej zdaniem mają negatywny wpływ na rozwój dzieci i młodzieży.

W Lubaczowie poruszy ona temat „Dziecko w labiryncie popkultury i idoli…”. W czasie swojego wystąpienia odpowie na pytania: Jak ogarnąć temat mediów w nowoczesnym domu? Gdzie diabeł tkwi w szczegółach i jak go ominąć? Co to znaczy: mam kulturalne dziecko? Skąd się biorą idole w dziecięcym pokoju? Czy mama i tata mogą wygrać casting na celebrytę roku i co z tego wyniknie?

Podczas spotkania możliwy będzie zakup książek autorstwa Małgorzaty Nawrockiej.

PZ, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here