Fundacja Banku Spółdzielczego w Lubaczowie ruszyła właśnie z XI edycją Programu Stypendialnego. Wnioski można składać do końca listopada.

Stypendia w wysokości 2 tysięcy złotych przyznawane na rok szkolny 2022/2023. O wsparcie mogą starać się uczniowie klas ósmych szkół podstawowych (w roku szkolnym
2022/23) oraz szkół ponadpodstawowych (liceów ogólnokształcących i techników) z terenu powiatu lubaczowskiego. Wnioski należy złożyć do 30 listopada, a rozpatrywać je będzie komisja stypendialna. Wyniki Programu Stypendialnego zostaną ogłoszone do dnia 12 grudnia 2022 r.

Fundacja Banku Spółdzielczego jest Fundatorem pięciu stypendiów, ale ostateczna liczba i wysokość przyznanych darowizn uzależniona jest od środków, które znajdą się w puli programu.

W przypadku pytań można kontaktować się pod nr tel. 531 779 213 lub 730 320 469 lub na adres: fundacja@bslubaczow.pl.

Szczegółowe informacje i wzory dokumentów aplikacyjnych dostępne są na stronie Fundacji Banku Spółdzielczego w Lubaczowie.

Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji programu stypendialnego Fundacji BS wśród laureatów znaleźli się: Kamil Kiszczuk z Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie, Diana Skiba i Maciej Zieliński z Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie oraz Maja Stupak ze Szkoły Podstawowej w Oleszycach.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here