Zarząd Powiatu Lubaczowskiego ogłosił trzeci konkurs na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie. Dwa poprzednie nie zostały rozstrzygnięte.

Kandydat musi mieć wykształcenie wyższe, co najmniej 5-letni straż pracy na stanowisku kierowniczym lub ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie i co najmniej 3-letni staż pracy. Nie może być prawomocnie skazanym za przestępstwo popełnione umyślnie. Aspiranci powinni złożyć m.in. pisemne podanie o przyjęcie na stanowisko objęte konkursem, CV, kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i świadectw pracy, informację z Krajowego Rejestru Karnego, aktualne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do pracy i stosowne oświadczenia. Więcej informacji dotyczących rekrutacji znajduje się na stronie powiatu lubaczowskiego.

Wymagane dokumenty należy złożyć do 25 listopada w zamkniętej kopercie w siedzibie Starostwa Powiatowego (ul. Jasna 1, pok. 9) lub przesłać pocztą tradycyjną.

Warto dodać, że obecny konkurs to już trzecie postępowanie mające na celu wyłonienie nowego dyrektora lubaczowskiego szpitala. Poprzednie nie zostały rozstrzygnięte.

Pełniącym obowiązki dyrektora w lubaczowskim szpitalu od końca kwietnia br. jest Piotr Cencora. Zastąpił on poprzedniego dyrektora Leszka Kwaśniewskiego, który został szefem Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego im. Jana Pawła II w Krośnie.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

9 komentarze

 1. Myślę, że wszystkie wymagania i ogromne doświadczenie w kierowaniu szpitalem posiada pan Bartosz Arłukowicz z Platformy Obywatelskiej jego motto w kierowaniu szpitalem bardzo by usprawniło jego działanie cyt.,,Zamknij cztery szpitale i przyjdź po 200 baniek, a nie po miliard „

  • Lepszy to jest nasz lubaczowski PiS. Likwiduje szpital w Lubaczowie po części. Pralni już nie ma. Kuchnia to firma zewnętrzna. Ostatnio praktycznie oddział pediatryczny był zamknięty na 1,5 miesiąca bo nie miał kto być ordynatorem. Kupili ostatnio tomograf, ale nie dlatego by był drugi a po postu tamten już nie działał i się psuł. To musieli znaleźć kasę na nowy sprzęt. Do teraz zresztą szpital wyrównuje personelowi pensje bo nie było kasy na ustawowe podwyżki, które należały się pracownikom. A wiecie czego nie wyłonili dyrektora. Bo jest mocny kontrkandydat dla Cencory i PiS nasz działa albo Cencora albo nikt byle nie ten kontrkandydat, który nawet by startować na dyrektora postawił na szali swoją pracę i jest na wypowiedzeniu bo PiS tak kazał w zemście, ze im plan rozwalił ten kontrkandydat. Nawet Polaku2010 jak ten nasz lubaczowski PiS jest bezczelny w walce o stanowisko dyrektora szpitala dla Pana Cencory, który jest ich działaczem. Mafia PiS tam miesza i to kto wie czy nawet nie ta centralna z Warszawy.

 2. Może wolny jest Bartosz Arłukowicz lub Ewa Kopacz fachowcy cenieni, wcześniej zajmowali w rządzie PO stanowiska ze służbą zdrowia, więc kompetencje mają. Przecież te z PO mówią, że wszystko naprawią to może niech w takiej małej sprawie odniosą sukces jak postawienie szpitala w Lubaczowie na nogi. Opinia o ich sukcesie pójdzie w Polskę i wybory wygrane, a wtedy mamy Eldorado. Propozycja to już gdyby Bartosz lub Ewa się nie zgodzili zaproponować tę funkcję członkom tej sprzedajnej k….. PSL oni wszystko wezmą aby w korycie swoją św…. umieścić i aby kasa się zgadzała. Mają szansę do zaistnienia niech się wykażą. Marudzić, narzekać, pouczać to umieją, a do roboty się raczej nie nadają. A może sprawdzam….

  • Rad. Piszesz, że PSL zrobi wszystko by być przy korycie. To czego kilkukrotnie odrzucało propozycję PiS-u by zastąpić Ziobrę. Piszesz o umieszczaniu kogoś ,,swojego”. Nie bez kozery przy obecnym ,,pełniącym obowiązki” ciągnie się sprawa z Uzdrowiska W Horyńcu i bycie dyrektorem magazynu meblowego w Dachnowie o ile pamiętam. On jest swój. PSL przestrzegało by nikt przypadkowy dyrektorem gdziekolwiek nie został. Trzeba było mieć odpowiednie papiery i umiejętności. A PIS nie raz się spotkałem, ze najpierw mianują a dopiero potem te osoby ewentualnie robią papiery na to stanowisko a ludzie z wyższym wykształceniem jak nie mają legitymacji nie mają szans na pracę na stanowisku. I dlatego Ci wykształceni wyjeżdżają z powiatu bo tutaj wykształcenie jest mało warte.

   • No wreszcie się odkryłeś buraczany polityku od siedmiu boleści. Widziałem jak cię bolało, gdy przyklejano cię do peło i teraz wiadomo dlaczego. Jesteś wyznawcą jedynej partii ludzi mądrych wykształconych i zaradnych czyli psl-u :). Biedny psl, odesłany do kąta, niemal zapomniany, cierpiący. W sondażach raz powyżej progu, raz poniżej. I nie ma pewności, czy trzeba będzie znowu zamieniać kufajki na gajerki i schować ukochane berety z antenkami.
    Tak na marginesie: wykształceni ludzie wyjeżdżali, wyjeżdżają i będą wyjeżdżali z powiatu. To nie jest odkrywco wybitny wina ani pisu, ani peło, ani nikogo innego. Mieszkamy w zaścianku, nie ma tu zaawansowanego technologicznie przemysłu, nie ma ośrodków naukowych i badawczych i innych instytucji, gdzie mogliby realizować się zdolni i wykształceni ludzie. Więc może przestań sączyć jad na pis, bo jesteś prymitywny, nudny i zakochany w sobie niemal jak bolek wałęsa.

    • Otóż nie jestem wyznawcą PSL. Jestem zwolennikiem PSL. To są dwie różne rzeczy. Jakbym był wyznawcą jakiejś partii tak jak polak2010 jest wyznawcą PiS to bym nie pisał, że PSL ten powiatowy robił swoje błędy. Wyznawca by Ci nigdy tak nie napisał. PSL dla mnie to partia normalności. Pozostawia wybór człowiekowi. Czy chce wierzyć w Boga czy nie chce. A nie czy jedno czy drugie mu każą. Wzywa do dyskusji a nie do kłótni. Chce łączyć a nie dzielić Polaków. PSL walczy o wsparcie polskiej przedsiębiorczości, ludzi pracujących, którzy trzymają Polskę od środka razem z jej socjalem a nie promuje lenistwo i żerowanie na państwie polskim. Bo pracą ludzie się bogacą. Dla mnie PSL jest partią, która chce by Polska poszła do przodu a nie pozostawała cały czas w miejscu a niestety mam wrażenie, że o 2015 roku świat nam ucieka ze wszystkim. Jestem za Polską XXI wieku a nie średniowiecza czy pokroju Iranu połączonego z Białorusią. Nawet nie wiesz ile programów PiS ukradł PSL-owi. Emerytura bez Podatku np. to był pomysł PSL, które zebrało podpisy. Co się okazało. PiS odrzucił projekt w pierwszym czytaniu i przedstawił go jako swój chwilę potem. Co do wyjazdu osób wykształconych. Tak mieszkamy w ciężkim terenie niedofinansowanym i nieuprzemysłowionym. Ale jest tutaj potencjał na stworzenie czegokolwiek. Była raz sprawa pojawienia się firmy z branży lotniczej co mogło być wielkim ośrodkiem pracy. Na, ale niestety nie ma zrobionego odpowiedniego zagospodarowania przestrzennego i nie można budować budynków powyżej pierwszego piętra z tego co słyszałem w tym miejscu gdzie miała powstać fabryk i temat upadł. PiS rządzi już 3 lata w powiecie i nic nie słychać by zmienić ten stan rzeczy. Jeśli starostwo się nad tym nie pochyli to nie ma szans na to by coś się u Nas w powiecie zmieniło.

     • Odpowiem ci tak. 20 zmarnowanych lat w powiecie lubaczowskim, gdzie rządziło michalikowe bizancjum. Buta, zarozumialstwo, nepotyzm i prywata. Tak było wszędzie (ewentualnie jest) gdzie do władzy doszli nieudacznicy z psl-u. Jakiś program miał kiedyś psl? Zgoda, tylko jeden: tera chłopy rządzim i ch…

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here