W sobotę (05.11) rozegrano pierwszą edycją Halowego Turnieju Piłki Nożnej Juniorów o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Cieszanów. Do zawodów przystąpiło 9 drużyn.

Do futsalowej rywalizacji przystąpiło 5 drużyn w kategorii młodszej (Juniorki I Cieszanów, Juniorki II Cieszanów, Ursus Dachnów, Juwe i LKS Leśnik Płazów) oraz 4 w kategorii starszej (Młode Wilki, Juwe I, Juwe II i Ursus Dachnów). Zespoły grały mecze po 10 minut w systemie „każdy z każdym”, a nad prawidłowością ich przebiegu czuwał sędzia Krzysztof Tryniecki.

Ostatecznie na podium w grupie młodszej stanęli zawodnicy Ursusa Dachnów (I miejsce) przed Juwe (II miejsce) i LKS Leśnik Płazów (III miejsce), a w grupie starszej rywalizację wygrał zespół Ursusa Dachnów przed Młodymi Wilkami i Juwe I.

Najlepszymi strzelcami turnieju w grupie młodszej zostali Kacper Kut i Hubert Jabłoński, a grupie starszej Wojciech Jabłoński. W bramce najlepiej wypadli natomiast Konrad Andrzejewski wśród młodszych i Wojciech Maciołek w starszych.

Puchary i dyplomy wręczył uczestnikom Burmistrz Miasta i Gminy Cieszanów Zdzisław Zadworny.

Dziękujemy Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu w Cieszanowie za użyczenie hali sportowej, pomieszczeń oraz sprzętu do rozegrania zawodów. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejną odsłonę turnieju dla Juniorów za rok. Dla dorosłych również planujemy zorganizować w tym roku taki turniej – szczegóły podamy wkrótce – podsumowuje Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie.

Galeria zdjęć, fot. CKiS w Cieszanowie.

1 komentarz

  1. Gratulacje dla młodych „ursusików ” a 60 tka zatarta i stoi na ” kołkach „Brak dzialaczy sprawia że klub o 63 letni klub z tradycjami i niezłym zapleczem wycofany jest z rozgrywek w kat.seniorów.Dużo mniejsze wsie np.Futory czy Wólka Krowicka mogą mieć A kl.Tyle krzykaczy i filozofów u nas zawsze było na trybunach a do działania nikto….

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here