Szlachetna Paczka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych akcji pomocowych w naszym kraju. Darczyńcy chwalą ją za konkretną pomoc, która dociera bezpośrednio do potrzebujących. Teraz każdy może zgłosić rodzinę do projektu.

Szlachetna Paczka już od wielu lat pomaga najbardziej potrzebującym. Pomoc przekazywana przez darczyńców dociera do biedy ukrytej, której często nie widzimy na co dzień. Taka często pojawia się w rodzinie np. w wyniku nieszczęśliwego wypadku czy choroby.

Wolontariusze akcji rozpoczęli właśnie poszukiwanie rodzin do tegorocznej bazy pomocy. Sztab Szlachetnej Paczki z Lubaczowa mam już 15 zgłoszeń, ale poszukiwane są kolejne.

Może wśród Twoich sąsiadów, znajomych, osób, z którymi rozmawiasz w ośrodku zdrowia lub na szkolnym korytarzu jest ktoś, komu Szlachetna Paczka mogłaby pomóc. Już dziś możesz zgłosić taką osobę lub rodzinę do Szlachetnej Paczki. Wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie internetowej, a oryginał dokumentu podpisanego przez przedstawiciela rodziny prześlesz do nas pocztą. Wszystkie informacje znajdują się na stronie: moja.szlachetnapaczka.pl – informuje lubaczowski sztab Szlachetnej Paczki.

Nie warto zwlekać z przekazaniem informacji o potrzebujących, bo otwarcie Bazy Rodzin dla Darczyńców już 12 listopada.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here