Fot. Facebook - Ballady Romanse Niuanse

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach zaprasza na „Ballady. Romanse. Niuanse.” 12 listopada o godz. 18:00 w sali widowiskowej będzie można zobaczyć magiczny świat Adama Mickiewicza, który został poddany muzycznym interpretacjom i odczytany na nowo.

„Ballady. Romanse. Niuanse.” to projekt stworzony przez przyjaciół kochających teatr, poezje, muzykę i sztuki plastyczne. Widowisko balansuje na granicy recitalu i spektaklu muzycznego.

– Stworzony z szacunkiem do myśli Mickiewicza, zawierający elementy folku, ale i muzyki rozrywkowej. To połączenie klasyki z nowoczesnością. Muzyki z teatrem. Współczesne odczytanie dzieła romantyzmu – mówią o projekcie organizatorzy.

Pomysłodawcą, reżyserem i scenografem jest Dominika Migoń-Madura. Hipnotyzować dźwiękami, z których rodzić się będą niesamowite historie będzie Piotr Madura. Natomiast Magdalena Białorucka-Ogorzelec wyśpiewa magiczne historie z zaświatów Mickiewicza. Kostiumy przygotowała Anna Pracało, zdjęcia zrobiła Patrycja Serafin, a makijaż wykonała Magdalena Migoń-Pietreanu.

Na wydarzenie wstęp jest bezpłatny.

PZ, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here