W Rzeszowie wręczono nagrody „Orły Wprost 2022”. Trafiły one do osób i firm z Podkarpacia, które są liderami naszego regionu. Laureatem w kategorii samorządowiec został Wiesław Kapel, wójt gminy Lubaczów.

Orły Wprost to nagrody dla firm, samorządów oraz wybitnych osobowości z całego kraju. Otrzymują je zasłużeni dla rozwoju poszczególnych regionów, którzy swoimi osiągnięciami wykraczają poza jego granice. W miniony piątek (28.10) w Rzeszowie nagrody za 2022 rok wręczyła wiceminister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

W kategorii samorządowiec Orła 2022 odebrał wójt gminy Lubaczów Wiesław Kapel. Nagrodę przyznano „w uznaniu prężnych działań na rzecz rozwoju gminy i sprawnego pozyskiwania oraz wykorzystywania środków europejskich”.

– Chciałbym przede wszystkim podziękować kapitule za wspaniały tytuł i statuetkę. To wyróżnienie bardzo ważne dla mnie, ale i dla wszystkich moich pracowników, którzy pracują na rzecz rozwoju gminy Lubaczów. Chciałbym tą statuetkę dedykować mieszkańcom gminy, którzy bardzo aktywnie uczestniczą w realizacji projektów, zarówno tych strategicznych, jak i mniejszych – powiedział odbierając nagrodę.

Nagrody, których inicjatorem i organizatorem jest magazyn „Wprost”, przyznawane są od 2016 roku.

elubaczow.com, wprost.pl


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

7 komentarze

    • A jaka ciepła w zimie 😀 Normalnie ekologiczna bo Polaków nie stać na węgiel 🙂 Dane z dzisiaj inflacja 17,9% i cieszymy się, że tylko tyle wzrosła. Pięknie, kurna pięknie. Jak tak dalej pójdzie to przez ten efekt rządów PiS, który następna władza może już nie zatrzymać za niedługo będziemy milionerami tylko kasa będzie nic nie warta a obce waluty wobec naszej to będą jak złoto. Już teraz dolar jest 5 zł za sztukę. A to dopiero początek. I jeszcze jak udają z paliwem, ze nagle spadło do 7,99 a ledwo co było po 8,08 zł za litr. Niższe są bo Obajtek też na cmentarz musi dojechać.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here