W 11. kolejce spotkań Zryw Młodów pokonał u siebie drużynę z Cieszanowa.

Przynajmniej trzy bramki padły w każdym z siedmiu spotkań 11. kolejki lubaczowskiej A klasy, którą rozegrano w miniony weekend. Wyniki nie przyniosły jednak zmian na szczycie tabeli.

W rozgrywkach lubaczowskiej A klasy nie zawodzi lider z Zapałowa. Orkan wygrał kolejne spotkanie, choć tym razem nie zachował czystego konta, tracąc dwie bramki w Korzenicy. Porażki odniosły natomiast zespoły w gminy Cieszanów, które uzupełniają podium tabeli. Zalew Stary Lubliniec uległ u siebie Huraganowi Basznia Dolna 0:3, a taką samą porażkę w Młodowie odnotowali gracze Juwenii. Choć wyniki te nie zmieniły kolejności na szczycie tabeli, to zwycięskie zespoły złapały kontakt z podium i przyszłej kolejce wiele się może zmienić.

Na duże emocje szykowali się natomiast kibice z gminy Lubaczów. Derbowe starcie Granicznych Krowica z Rolnikiem Wólka Krowicka zdominowali jednak gospodarze, którzy za sprawą bramek Terecha (x2), Chomyszyna i Kopciucha zainkasowali trzy punkty. Ze strony gospodarzy dwa razy odpowiedział Furgała.

Wyniki 11. kolejki spotkań lubaczowskiej A klasy:

Roztocze Narol0-3Czerwoni Cewków
LKS Korzenica2-5Orkan Zapałów
Zalew Stary Lubliniec0-3Huragan Basznia Dolna
Graniczni Krowica4-2Rolnik Wólka Krowicka
Gwiazda Wielkie Oczy1-3Błękitni Futory
Czarni Oleszyce2-2Victoria Stary Dzików
Zryw Młodów3-0Juwenia Cieszanów

Tabela po 11. kolejce spotkań:

Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 12 tysięcy naszych obserwujących!
Polub profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here