W weekend rozegrano spotkania 13. kolejki jarosławskiej klasy okręgowej. Zespoły z Lubaczowa i Lisich Jam pokonały u siebie rywali bez straty bramki. Porażkę odnotował natomiast Zdrój Horyniec.

MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów w meczu 13. kolejki jarosławskiej „okręgówki” zmierzył się z zajmującym niskie miejsce w tabeli zespołem LKS Hetman Laszki. Drużyna z Lubaczowa objęła prowadzenie już w 18. minucie po trafieniu z rzutu karnego przez Jakuba Szczybyło. Tuż przed gwizdkiem na przerwę, do bramki przeciwnika piłkę celnie skierował Paweł Hass, dzięki czemu Pogoń-Sokół prowadziła 2-0. W 71. minucie spotkania ponownie skutecznym trafieniem z „jedenastki” wykazał się Jakub Szczybyło. Podczas spotkania było sporo emocji, a trener Valerij Sokolenko oraz trzech zawodników Pogoni-Sokoła Lubaczów (Paweł Hawrylak, Karol Karólak, Michał Kuziemski) ujrzało żółty kartonik .

Start Lisie Jamy w sobotę (29.10) pokonał przed własną publicznością zespół Biało-Czerwoni Kaszyce. Dzięki celnym strzałom Huberta Ważnego oraz Denisa Starytskyi drużyna z Lisich Jam wygrała 2-0 i znajduje się obecnie na piątym miejscu w ligowej tabeli.

Zdrój Horyniec w 13. kolejce miał okazję zmierzyć się w roli gościa z LKS-em Orzeł Torki zajmującym ósme miejsce w tabeli. Zawodnicy z Horyńca-Zdroju nie zdobyli ani jednej bramki, a przeciwnicy pokonali ich bramkarza trzy razy. Po przegranej 0-3 horyniecki Zdrój zajmuje czternaste miejsce w tabeli.