W środę (26.10) w Cieszanowie odbył się Gminny Konkurs Recytatorski „Jesienne Pejzaże”. Do rywalizacji przystąpiło 43 uczestników w trzech kategoriach wiekowych.

W środę (26.10) w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie zgromadzili się uczestnicy kolejnej edycji konkursu recytatorskiego „Jesienne Pejzaże”. Na scenie zaprezentowało się 43 uczestników w trzech kategoriach wiekowych (klasy I-III, IV-VI, VII-VIII). Występy oceniało jury w składzie: Beata Niedźwiecka – dyrektor Powiatowego Centrum Kultury w Lubaczowie, Grażyna Jarosz – starszy bibliotekarz w Gminnym Ośrodku Kultury w Suścu i Katarzyna Żukowicz – kustosz w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubaczowie.

Nagrodzonych zostało 14 uczestników (9 z miejsc na podium, a także 5 uczestników wyróżnionych przez jury). Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek, laureaci także nagrody rzeczowe.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział, nauczycielom i rodzicom za przygotowanie uczestników do udziału w wydarzeniu. Wszyscy jesteście zwycięzcami. Gratulujemy talentu i zapraszamy do udziału w tym przedsięwzięciu za rok! – podsumowuje CKiS w Cieszanowie.

Galeria zdjęć, fot. CKiS w Cieszanowie.

Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 12 tysięcy naszych obserwujących!
Polub profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here