Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie regularnie spotykają się z podopiecznymi placówek oświatowych. Przypominają im o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, ale także rozmawiają o zagrożeniach w sieci.

To jednego ze spotkań doszło w miniony piątek (21.10) w Zespole Szkół w Rudzie Różanieckiej. Policjanci z lubaczowskiej komendy – kom. Paweł Farion, st. asp. Piotr Łuczyszyn, mł. asp. Anna Hanus-Witko, wspólnie z nadkom. Pawłem Grzesiem z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie przypominali uczniom m.in. o podstawowych zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w ruchu drogowym.

Były rozmowy o bezpiecznym poruszaniu się po drogach zarówno pieszych, rowerzystów, jak też osób poruszających się na elektrycznych hulajnogach. Za pomocą elementów edukacyjnych z zakresu ruchu drogowego mundurowi przypomnieli, jak wyglądają podstawowe znaki drogowe – czytamy w komunikacie prasowym KPP w Lubaczowie.

Co ważne, policjanci rozmawiali w młodzieżą również o zjawisku hejtu, cyberprzemocy i niebezpieczeństwach jakie można spotkać w sieci.

Galeria zdjęć, fot. KPP Lubaczów.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here