Zespół z Miękisza Nowego, który lideruje lubaczowskiej B klasie, nie zwalnia tempa i pewnie wygrywa kolejne spotkanie. W 9. kolejce spotkań o ich dominacji przekonała się drużyna z Rudy Różanieckiej.

Za nami 9. kolejka spotkań lubaczowskiej B klasy. Wyniki nie wniosły zbyt wiele do układu tabeli, której pewnie lideruje zespół z Miękisza Nowego. Drużyna ta, odniosła kolejne wysokie zwycięstwo, pokonując w niedzielne popołudnie Roztocze Rudę Różaniecką aż 8:0. Bramki dla lidera strzelali: Wiktor Kłak (23′, 29′, 47′, 56′), Jakub Piesiak (44′), Mateusz Adamów (72′), Marcin Trojnar (80′), i Grzegorz Walkowicz (89′).

Trzy punkty, choć po dużo bardziej zaciętym boju Wolą Wielką z gminy Narol, zdobyła także Unia Łukawiec. Mecz rozpoczął się po myśli gości, którzy wyszli na prowadzenie za sprawą trafienia Dawida Surowca w 21. minucie. Miejscowi przebudzili się dopiero po przerwie, kiedy to gole zaliczyli: Emil Kolano (47′) i Filip Baran (53′). Tanew jednak nie odpuściła i po dwóch kolejnych trafieniach Surowca (71′, 73′) znowu wyszła na prowadzenie. Miejscowi zawodnicy postanowili chyba trzymać swoich kibiców w niepewności do samego końca i o zmianę wyniku zadbali dopiero w ostatnich minutach. Najpierw tuż przed końcem regulaminowego czasu gry do wyrównania doprowadził Maciej Kisz, a bramkę a wagę trzech punktów w doliczonym już czasie gry strzelił młody Filip Kolano.

W spotkaniu Leśnika Płazów z Legią Oleszyce bramki nie padły, Piast Antoniki pewnie pokonał Błekitnych Zalesie, a rezerwy horynieckiego Zdroju nadal zawodzą, bo z pewnością w Opace było ich stać na dużo lepszy wynik.