Organizacja ślubu i wesela wcale nie musi być trudna i żmudna. W jednym miejscu narzeczeni będą mogli znaleźć wymarzonego fotografa, wodzireja lub florystkę. Ponadto wybrać obrączki, suknię i garnitur, a także wszystko zarezerwować na czas. W Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej 4 grudnia odbędą się Targi Ślubne.

Wydarzenie dla narzeczonych organizowane jest cyklicznie w Kresowej Osadzie. To odpowiedź organizatorów na poszukiwania Młodych Par pragnących, by ich ślub i wesele nie były powieleniem schematów sprzed dekady. W hali Przystanek Kresy gościć będzie wiele firm specjalizujących się w tej tematyce. To one sprawią, że słowa „ślub” i „wesele” nabiorą zupełnie nowych znaczeń. Organizatorzy gwarantują, że w czasie Targów nie tylko Pary Młode, ale także druhny, drużbowie, rodziny i przyjaciele znajdą niejedną inspirację na oryginalne zaproszenia, przygotowanie wesela czy znalezienie prezentu. Dla uczestników przygotowane będą specjalne prezentacje i pokazy oraz degustacje dań.

Kresowa Osada w Baszni Dolnej przyjmuje zgłoszenia firm, które chciałyby zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu. Rezerwacji miejsc dokonać można dzwoniąc pod numer telefonu 500 738 500 lub wysyłając e-mail na adres kontakt@kresoowaosada.pl.

Materiał partnera

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here