Potrzebujesz pomocy, szukasz równowagi, czujesz, że nie wiesz, w którym kierunku masz iść? Centrum Probalans w Warszawie  to miejsce, w którym możesz odnaleźć siebie i swój kierunek. To punkt na mapie miasta, gdzie zadbamy o Twój dobrostan, zajmiemy się rozwojem osobistym i zawodowym.

Jako Centrum jesteśmy przygotowani do całościowego objęcia opieką niemalże każdego.

W naszym zespole mamy doradców zawodowych, psychologów, psychiatrów. Wszyscy posiadają wieloletnie bogate doświadczenie zawodowe.

Kameralne przestrzenie naszych gabinetów sprawią, że poczujesz się bezpiecznie.

Czym zajmuje się Centrum-probalans

Pomagamy bardzo szeroko i całościowo obejmujemy tematy:

 • – kryzysów i trudności osobistych
 • – depresji, nerwicy, lęków, stresu
 • – uzależnień
 • – problemy natury seksualnej
 • – rozwód
 • – wiele innych

pomagamy:

 • – młodzieży, studentom i dzieciom
 • – małżeństwom i parom 
 • – osobom z problemami dietetycznymi
 • – DDD i DDA
 • – rodzinom
 • – chorym onkologicznie

Praca i doradztwo zawodowe — tym również się zajmiemy

W naszym Centrum Psychologi działamy dla rozwoju zawodowego. Wspólnie pomożemy wydobyć głęboko ukryte pokłady Twoich mocnych stron, przełożymy je na dobrze napisane CV, znajdziemy przyczyny stresu w pracy i rozwiążemy je.

Jeśli szukasz nowej pracy, zostałeś zwolniony lub sam czujesz, że już dłużej nie wytrzymasz w obecnym miejscu, to także obejmiemy działaniem.

Wsparcie w rozwoju kariery

Masz dobrą pracę, ale wiesz, że czegoś ci brakuje. Możemy razem znaleźć to coś i dobrze zaplanować ścieżkę rozwoju zawodowego. 

Absolwenci studiów często stoją w punkcie, z którego nie są pewni, w którym kierunku podążać. W Centrum probalans mamy metody, aby skutecznie wyjść z tego punktu i krok po kroku osiągać dobrze wybrane szczeble kariery, dopasowane do własnych pragnień i pasji.

Możemy również podziałać w formie on-line i wspólnie napisać dokumenty aplikacyjne na wybrane przez Ciebie stanowisko pracy.

Dzieci są ważne i też doświadczają problemów

W naszym zespole mamy również psychologa i psychoterapeutę dziecięcego. Oferujemy wsparcie w różnego typu problemach, konfliktach między rodzeństwem, rówieśnikami, w grupie i w kłopotach wychowawczych. Pomagamy też rodzicom, udzielając im wsparcia oraz szkolimy jak współpracować z dzieckiem.

Zaburzenia nastroju — jak sobie z nimi radzić

Mamy skuteczne sposoby, aby pomagać osobom rozchwianym, złapać balans i zdrowe podejście do codziennych zdarzeń. Pomagamy rozpoznać i zidentyfikować źródło problemów, nazwać stan przysparzający cierpienia i przekształcić go w pozytywne emocje. Czasami problem leży bardzo głęboko, w takim przypadku swoją rolę w terapii przejmuje lub wspomaga psychoterapeutę, doświadczony psychiatra. Opiekujemy się całościowo.

Interwencja kryzysowa- traumy i przykre zdarzenia losowe

Cechą nagłych, przykrych zdarzeń, jakich możemy doświadczyć, jest zaskoczenie. Na to, w jakiej jesteśmy formie, ma wpływ wiele zmiennych. Może się okazać, że dotknęło nas zbyt wiele i nie jesteśmy sobie w stanie poradzić sami. Warto w takich momentach skorzystać ze wsparcia profesjonalistów. Z kryzysu wyjdziemy wtedy szybciej, mniej boleśnie doświadczeni, a umiejętnie pokierowani przez psychologa wyspecjalizowanego w interwencji kryzysowej wydobędziemy się z kryzysu silniejsi i bogatsi w naukę. W naszej ofercie Centrum probalans znajdziesz pomoc także w kryzysach traumatycznych.

Kompleksowa pomoc psychologiczna, rozwojowe wsparcie

Z naszej bogatej oferty pomocy skorzystasz stacjonarnie w Warszawie, ale też on-line wykorzystując komunikator Skype.

Wizytę możesz również zarezerwować poprzez stronę internetową https://centrum-probalans.pl/ .

Zadbajmy razem o Twoje dobre samopoczucie i szczęśliwsze życie. 

Robimy wszystko, co w naszej mocy, korzystając z bogatego doświadczenia zawodowego, aby skutecznie pomagać. 


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here