Juwenia Cieszanów nie jest już liderem tabeli lubaczowskiej A klasy. Porażkę zespołu z Granicznymi Krowica wykorzystał Orkan Zapałów, który pewnie pokonał Huragan Basznia Dolna.

Za nami 8. kolejka spotkań lubaczowskiej A klasy. Wyniki tych pojedynków wprowadziły spore roszady w tabeli. Z pozycją lidera pożegnał się zespół Juwenii Cieszanów, który przegrał na własnym boisku 4:5 z Granicznymi Krowica, mimo tego, że to miejscowi, po bramkach Horodki i Jarosiewicza w pierwszym kwadransie, prowadził już 2:0. Goście jednak w pierwszej połowie doprowadzili do remisu (Hałus, Furgała), a w drugiej odsłonie dołożyli jeszcze trzy trafienia (Nizierski, 2x Chomyszyn). Ze strony miejscowych odpowiedzieli Jarosiewcz i Wróbel, ale było to za mało by ugrać w tym starciu choćby remis.

Potknięcie lidera wykorzystał Orkan Zapałów, który pewnie pokonał Huragan Basznia Dolna. Zwycięstwo odnotowali także piłkarze MKS-u Roztocza Narol, którzy wygrali w Wólce Krowickiej aż 6:1 oraz Zrywu Młodów. W pozostałych pojedynkach doszło do podziału punktów.

Wyniki 8. kolejki spotkań lubaczowskiej A klasy:

Czerwoni Cewków2-2Czarni Oleszyce
Zryw Młodów2-0Gwiazda Wielkie Oczy
Juwenia Cieszanów4-5Graniczni Krowica
Victoria Stary Dzików2-2Zalew Stary Lubliniec
Błękitni Futory2-2LKS Korzenica
Rolnik Wólka Krowicka1-6Roztocze Narol
Huragan Basznia Dolna0-4Orkan Zapałów

Tabela po 8. kolejce spotkań:


Bądź na bieżąco i zostań jednym z 13 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here