W sobotę (08.10) na Orliku w Lisich Jamach do piłkarskiej rywalizacji stanęło sześć drużyn reprezentujących różne formacje mundurowe. Puchar Wójta Gminy Lubaczów trafił w ręce strażaków z KP PSP.

Do rywalizacji w letniej edycji Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych zgłosiło się sześć drużyn: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie, Placówka Straży Granicznej w Lubaczowie, Placówka Straży Granicznej w Horyńcu-Zdroju, 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej, Oddział Celny w Budomierzu i Strażacy Ochotnicy Gminy Lubaczów. Zespoły rywalizowały najpierw w dwóch grupach:

GRUPA AGRUPA B
PSP Lubaczów – OC Budomierz 4:1
OSP gmina Lubaczów – PSP Lubaczów 0:2
OSP gmina Lubaczów – OC Budomierz 3:0
SG Horyniec-Zdrój – SG Lubaczów 5:3
SG Lubaczów – WOT 0:1
SG Horyniec-Zdrój – WOT 3:2 (k. 3:1)

Wyniki rywalizacji grupowej sprawiły, że w meczu o trzecie miejsce zmierzyły się zespoły strażaków ochotników z gminy Lubaczów i 3 Podkarpackiej Brygady WOT – tu minimalnie lepsi okazali się okazali się żołnierze, którzy wygrali 2:1. W finałowy pojedynku swoją dominację w turnieju potwierdziła drużyna Komendy Powiatowej PSP w Lubaczowie, która pokonała Placówkę Straży Granicznej z Horyńca-Zdroju 4:1.

Podczas turnieju przyznano także nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem został Mariusz Furgała (5 bramek, KP PSP Lubaczów), a najlepszym bramkarzem wybrano Karola Wierzbickiego (WOT). Mecze sędziowali: Jan Terech i Dariusz Michalec.

Galeria zdjęć, fot P. Hulak, Tomasz Mielnik.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here